Türk Telekom Magnet düşük hız

senturk19

Hectopat
Merhaba, geçen hafta evi taşıdık. Bina yeni olduğu için alt yapısı gözükmüyordu- artık ne kadar sürer bilmiyorum ama işlemler tamamlanana kadar magnet bağlattım ancak internette normal tarayıcıdan gezer iken hız bildiğin 8MB ADSL hızında indirme falan yaptım. KB'larda geziyor yani tam kazıklandım diye düşünürken Steam üzerinde oyuna güncelleme gelmiş. 10GB kadar yavaş yavaş insin dedim 2 dakika sürmedi, 15mb/sn kadar hızı gördü tekrar bir normal tarayıcıya bakayım dedim. Gene aynı vasat hız, nedenini bilen var mı? Ben çözemedim bu işi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nperf.com adresinden hız testi yapar mısınız? Birde indirme yaptığınız site nedir?
hız testi bu sitede bu şekil speedtest sitesinde 10mb kadar daha yüksek çıkıyor vallaha edge kullanıyorum artık chrome'u bıraktım daha düzgün sonuç alıyorum edge' de sebebi nedir bilmiyorum mega.nz ve gdrive'ı denedim indirmelerde ise edge de 5mb/sn ortalama hız veriyor normalde de sörf yaparken daha iyi.
Hız testi yapıp sonucu buraya atabilir misiniz?
Ayrıca Steam'den guncelleme veya indirme yaparken de indirme yerinden ekren görüntüsü atabilir misiniz?
steam üzerinde denemelik yükleme açtım tekrar 6mb kadar gördü yükseliyordu steam'de sıkıntı yok yani nedense chrome da sıkıntı sildim tekrar kurdum varsayılan tarayıcı yaptım bişeler denedim yok olmuyor anlam veremediğim kısmı ise neden sadece chrome normal fiber alt yapı varken sıkıntı yoktu hiç normal alt yapı gelene kadar chrome a veda şimdilik.

Dosya Ekleri

• resim.jpg
    resim.jpg
    115,4 KB · Görüntüleme: 177
  • resim2.png
    resim2.png
    436,2 KB · Görüntüleme: 178
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı