Türk Telekom mobil ödeme para harcama bildirimi geliyor

trapcx

Picopat
Daha fazla  
Benim haberim olmadan dün akşam ve bugün para harcamaya çalışıldığı hakkında mesaj geldi. Hesabımda para yok ama yüklüyorum arada. Fiks paketleri kullanıyorum faturasız hattım var. Ne yapmamı önerirsiniz? (müşteri hizmetlerini aradım bana bir şey yapamayacaklarını sadece bakiyeden düşmüş harcamalara bakabileceklerini söylediler. Savcılığa başvurun dediler.

Screenshot_20230731-181033.png

Mobil ödemeyi kapatabiliyorsan kapat. Birisi yanlışlıkla senin numaranı giriyor da olabilir.

Ben mobil ödemeyi kullanıyorum, birisinin yanlışlıkla girdiğini sanmıyorum. Sanki para olsaydı onaylanacakmış gibi yazıyor.

Mobil ödemeyi kapatabiliyorsan kapat. Birisi yanlışlıkla senin numaranı giriyor da olabilir.

2 tane daha mesaj geldi bu arada.

Ben mobil ödemeyi kullanıyorum, birisinin yanlışlıkla girdiğini sanmıyorum. Sanki para olsaydı onaylanacakmış gibi yazıyor.

2 tane daha mesaj geldi bu arada.

Yapan kişi orangutan değil ise yanlış girmiyor muhtemelen. Vallahi hocam, mobil ödemeyi kapatmak ya da numarayı değiştirmekten başka bir çözüm gelmiyor aklıma. Hattı kullanmaya devam edeceksen, senin yerinde olsam geçici de olsa mobil ödemeyi kapatırdım. Çünkü Can Değer bir video da bahsetmişti. SMS onay kodlarını ele geçirme yolları varmış.

Geri
Yukarı