Türk Telekom modem değiştirme talebi

• Konuyu başlatan GBBora
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 30B

GBBora

Hectopat
Daha fazla  
15 yıllık Türk Telekom kullanıcısıyım, 5-6 sene önce TTNET'in vermiş olduğu modemi kullanıyorum, modem arızalandı, bazı zamanlar kendini kapatıp açıyor Türk Telekom'dan ücretsiz bir şekilde yeni modem talep edebilir miyim?
Model: ZyXEL VMG3312-B10B 300Mbps VDSL modem.

Hocam aynısını bizde yaşadık.
Garanti bitti ise değiştirme yapmıyorlar.
Onun yerine arıza ekibi geliyor fakat o da santral dolabına gidiyor ya da adı her neyse.
Edit: Yeni modem fiyatı 335TL

Son düzenleme:
Konu ile alakası yok arkadaş yeni modem talep edebilir miyim diye sormuş.
Son zamanlarda genel olarak kesilmeler oluyor. Birkaç gündür sorun çekiyordum. Müşteri hizmetleri modeminizde ya da kablolarınızda sorun var dedi. Birkaç gün sonra çözdüler oradan. Kasıtlı olarak kesiliyor, suç modem ve kablolara atılıyor. Sonra yeniden düzeltiyorlar. Böyle bir sorun varsa bilgilendirme yapayım dedim.

Son zamanlarda genel olarak kesilmeler oluyor. Birkaç gündür sorun çekiyordum. Müşteri hizmetleri modeminizde ya da kablolarınızda sorun var dedi. Birkaç gün sonra çözdüler oradan. Kasıtlı olarak kesiliyor, suç modem ve kablolara atılıyor. Sonra yeniden düzeltiyorlar. Böyle bir sorun varsa bilgilendirme yapayım dedim.

Ama kendiside belirtmiş kendi kendine kapanıp açılıyor diye.

Geçen hafta türk telekomdan gelip bir cihazla kabloyu kontrol ettiler hiç bir sorun yok modeminiz arızalı dediler.
Garantisine bağlı bir şey, garantisi varsa değiştirirler.
Garantisi yok 6 senelik cihaz.

Ama kendiside belirtmiş kendi kendine kapanıp açılıyor diye.
Evet hatta arıza esnasında türk telekomdan gelen arkadaşlar ds oradaydı gördüler arızayı.
O zaman maalesef 335TL'yi gözden çıkarmanız gerek.
Not: Ama galiba alışveriş sitelerinden de alabilirsiniz.
Öyle görünüyor ama hiç bir bilgim yok hangi marka almalıyım özellikleri neler şuan ki hattımda ADSL2 tanımlı.

Geri
Yukarı