Türk Telekom modem önerisi

Daha fazla  
Çok eski antenli bir modemimiz var. 16 Mbps internetimizin olmasına rağmen 3-4 Mbps veriyori 9 Mbps veriyori Max 10 Mbps veriyor. 14 Mbps sabit vermesi gerekirken rağmen 0.60'da upload veriyor. Babam sonunda ikna oldu YouTube Facebook hiçbir yere giremeyince ben yıllardır dil döküyorum kendi giremeyince ikna oldu. Delireceğim neyse, aynen böyle dedi babam bu gün ” hadi Telekom'a gidelim modem almaya ” ben de tamam da diyemedim çünkü modem fiyatları haliyle pahalı, bir de bizim modem gibi kötü modem alırsak kötü olur diye, gerçi sorun modemde mi onu bile bilmiyorum da modemimiz bu: Airties Air 5442 300Mbps adlı bir modem, Telekom'a gittiğimde hangi modemi almalıyım, modemi direkt parayla satın almak zorunda mıyız kendileri vermez mi? Sonuçta çok eski bir modem ve onlar vermişti büyük ihtimal.

Son düzenleyen: Moderatör:
O modem ile sorun yaşamamanız lazım sorunun modemden kaynaklı olduğuna emin olun. Kablolu bağlantı kullanarak test edebilirsiniz. Eğer modemi 7/24 açık kullanıyorsanız kapatıp açmakta işe yarayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı