Türk Telekom modem önerisi

Wexiar

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Gigabyte B450M S2H Ekran Kartı: GTX 1660 SUPER 6 GB, İşlemci: Ryzen 3 1200, Ram: 2x8 Gskill RipjawsV 3200 MHZ Ram, 1 TB HDD, 128 GB WD GREEN SSD
Şu anda kullandığım modemde birçok sorun var ve modemi değiştirmeyi düşünüyorum. Mevcut modemim ZyXEL VMG3312-B10B. Hız testlerinde 12 Mbps download alıyorum. Buna uygun modem önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu modemden kullanıyorum, canavar gibi modem. Her türlü desteği mevcut. Bence modemin konfigürasyonundan hızı kısıtladınız ya da size gelen hız TT tarafından 12mbps.

Ben de bu modemden kullanıyorum, canavar gibi modem. Her türlü desteği mevcut. Bence modemin konfigürasyonundan hızı kısıtladınız ya da size gelen hız TT tarafından 12mbps.
Paket zaten 16 mbps modemin hız yönünden hiçbir sıkıntım yok. Modemin en büyük sıkıntısı IP dağıtamıyor. Yani sorunum şu; modeme wifiden bağlı tek kişi kalmayınca modeme wifiden bağlanamıyorum. Bağlanmak için birkaç kere reset atmam gerekiyor.

Paket zaten 16 mbps modemin hız yönünden hiçbir sıkıntım yok. Modemin en büyük sıkıntısı IP dağıtamıyor. Yani sorunum şu; modeme wifiden bağlı tek kişi kalmayınca modeme wifiden bağlanamıyorum. Bağlanmak için birkaç kere reset atmam gerekiyor.
Resetlemeyi denediniz mi ? Bir konfigürasyonunu ayarlamanız gerekiyordur belki. Çünkü bazen bağlanıp bazen bağlanmaması falan pek mümkün değil. Belki bağlı kalmayan olunca WiFi'ı uyku moduna alıyordur. Bu özelliği kapatırsan ( böyle bir özellik varsa ) düzeleceğini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı