Türk Telekom modemde Wi-Fi geceleri devamlı kopuyor

ANKARALI NAMIKK

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Türk Telekom modem kullanıyorum. 24megabit aboneliğim var ve saat 00:00 da internet kesilip duruyor. Hatta karşı binada arkadaşım oturuyor onların modeme bağlanıyor. Balkonda bakıyorum normalde çok iyi çekiyor ama gece sürekli bağlantı kopuyor. Kardeşim de olmuyor bu normal kullanıyor. Acaba sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Türk Telekom modem kullanıyorum. 24megabit aboneliğim var ve saat 00:00 da internet kesilip duruyor. Hatta karşı binada arkadaşım oturuyor onların modeme bağlanıyor. Balkonda bakıyorum normalde çok iyi çekiyor ama gece sürekli bağlantı kopuyor. Kardeşim de olmuyor bu normal kullanıyor. Acaba sorun nedir?

Bence yapabileceğiniz en mantıklı hareket Türk Telekom'u aramak.

Türk Telekom kullanıcılarının şikayetleri genelde gece yarısından sonra bu şikayet hakkında oluyor bilinçli şekilde yapıldığını düşünmekteyim ben şahsen bir sorun yaşamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı