Türk Telekom Müşteri Promosyon Kampanyası Doğru mu ?

Türk Telekom’u aradım itibar etmeyin dediler bugün de Mesaj gelmedi bankadan şu kadar para çekilmiştir siye .. sisteme düşmeden bu akşam internet alışverişine kapatsak kurtarır mıyız acaba

Türk Telekom’u aradım itibar etmeyin dediler bugün de Mesaj gelmedi bankadan şu kadar para çekilmiştir siye .. sisteme düşmeden bu akşam internet alışverişine kapatsak kurtarır mıyız acaba
Bence git kartı iptal ettir direk. Zaten böyle bir kampanya olsa Türk Telekom reklamlarla,sosyal medya hesaplarıyla duyurur kampanyayı. Mantıken böyle bir kampanya olsa sizden kart bilgisi istemez. Türk Telekom müşterisi olup olmadığınızı kontrol etmek için hizmet numarası vs.ister. Geçmiş olsun kanmayın böyle şöylere.

Bu Reklam daha demin benimde karşıma çıktı ama kredi kartı vesayre hiç bilgimi vermedim.Sorun olur mu ?
Bu Reklam daha demin benimde karşıma çıktı ama kredi kartı vesayre hiç bilgimi vermedim.Sorun olur mu ?
Sonda bi tane iphone sayfası çıktı. Fake olduğunu o zaman anladım. Hiç bir bilgimi vermedim

Son düzenleme:
d.PNG

%100 gerçek

Bana da geldide dusundum turktelekom 13-15 bin oduyorda 1 dolalik kargoyumu odeyemiyor ben bi supelendim yani
Google amcamiz uyariyor dikkat kesinlikle girmeyiniz kart bilgilerinizi

Dosya Ekleri

• Screenshot_20191126-211948.png
    Screenshot_20191126-211948.png
    16,9 KB · Görüntüleme: 1.010
Son düzenleme:
Biraz önce YouTube'da video izlerken bir anca ekrana başlıktaki kampanya geldi. Dolandırıcılık olabilir mi? Bilgisi olan var mı?

Eki Görüntüle 423981

Bu bana da çıktı hepsini yaptım sonra iletişim bilgileri istedi yazmadan çıktım hiçbir şey ne ev adresi ne hesap numarası hemen çıktım bir şey olmaz o yüzden sizde yapmayın.
Valla kart bilgilerini girdik ama tufaya gelmeyiz inşallah
Geçmiş olsun ne diyelim
Geçmiş olsun soğuk su için
Bende az kalsın düşüyordum tuzağa anketi yaptım telefonu seçtim sonra bu ekran geldi direk sayfadan çıktım herhangi bilgi yazmadan son anda kurtuldum geçmiş olsun.
Y
Bende az kalsın düşüyordum bu tuzağa anketi yaptım telefonu seçtim sonra bilgi ekranı geldi işte adresinizi girin sonra gelecek diye direk hiçbir bilgiyi yazmadan sayfadan çıktım kurtuldum son anda.
Bu bana da çıktı hepsini yaptım sonra iletişim bilgileri istedi yazmadan çıktım hiçbir şey ne ev adresi ne hesap numarası hemen çıktım bir şey olmaz o yüzden sizde yapmayın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200608-154307.png
    Screenshot_20200608-154307.png
    277,4 KB · Görüntüleme: 997
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı