Türk Telekom ne kadar sürede port açılır?

OLİTA HAYDAR

Kilopat
Makaleler
3
Yer
DOĞU ROMA IMPARATORLUĞU
2 denelik Superonline müşterisiydim. Tahhütum bitti ve iptal verip Türk Telekom'a geçecektim. Modemi Süperonline'a teslim ettim ve Türk Telekom'a başvurdum. Türk Telekom ise port yok dedi. Port açtırmak için genel müdürlüğe bu gün başvurdum. Arkadaşlar port talep dilekcesi yazdılar. Kaç günde çözülür?

Yer: İstanbul Ataşehir Kayışdağı Mahallesi, Baykal caddesi.

Tahminen kaç günde port açılır? Özet olarak önceden kullandığım ve iptal ettirdiğim internet portu başkasına tahsis edilmiş. Bana port açılmasi için dilekce verdim. Tahminen kaç günde çözerler? Ya da sizinki kaç günde çözüldü?

Neden türk telekom 1 ocakdan itibaren her internet sağlayıcısı AKK'yi kaldırdığı halde türk telekomun kaldırmadığı içinmi ttnet'e geçiyorsun yapma :)

Alt yapıyı ne zaman genişletirlerse o zaman açılır. Alternatif olarak sizin bölgenizde birisinin abonelikten çıkmasını beklemeniz lazım.

Türk telekomun sitesine girdimde 35 gb akn ne abi ben günde 40gb kullanıyorum :D

Dosya Ekleri

• aaa.png
    aaa.png
    45,6 KB · Görüntüleme: 148
türknetin sitesinden sorgulatın altyapı varsa türkneti öneririm tek sıkıntı müşteri hizmetleri yok herşeyi online işlemlerden halletmek zorundasınız türknet kullanırsanız bi statik ipde alın cgn ipden kurtulmak için hattınızın path mod'unuda fast yapmalarını isteyin 4 pingle miss gibi internet

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı