Türk Telekom online işlemlere bağlanılmıyor

ayothepizzahere

Femtopat
Daha fazla  
Hattımı Vodafone'dan Türk Telekom'a geçirdim. Gelen mesaja göre numara taşıma işleminin 1.30 saat önce tamamlanmasi gerekiyordu. Şu anda SMS ile kalan kullanım bilgilerime baktığımda hattıma tanımlanmış paketi görebiliyorum ancak Online işlemler'e giriş yapmak istediğimde Türk Telekom müşterisi olmadığımı söylüyor. Aynı şekilde 9333'ü aradığımda da bu numaranın sadece Türk Telekom müşterilerine özel olduğunu söyleyerek aramayı sonlandırıyor. Daha önce böyle bir olay başına gelen veya bilgisi olan varsa sorunun ne olduğunu ve nasıl çözüleceğini bana söyleyebilir mi? Müşteri temsilcisine de bağlanamadım bir türlü. Ayrıca paketim taahhüt onayı yapıldığına dair gelen mesajdan 40 dakika sonra hattıma geç bir şekilde tanımlandığı için o arada kullandığım internetten ötürü faturama fazladan 100 TL yansıttılar :/

Şu an sanırım Türk Telekom'da sıkıntı var müşteri hizmetlerini aradığımda onlar da sıkıntı olduğunu söyledi. Mobil uygulamaya giriş yapmak istediğimde atıyor webten girmek istediğimde de 9520'ye SMS atmama rağmen şifre vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı