Türk Telekom otomatik taahhüt iptali nasıl yapılır?

kochanbilal

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, benim taahhüdüm 6. ayın 22'sinde bitiyor. Türk Telekom otomatik taahhüt yenileme yapar mı? Yaparsa nasıl otomatik yenilemeyi iptal edebilirim? Farklı bir operatöre geçmeye düşünüyorum da.

IMG_20220505_213442.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, benim taahhüdüm 6. ayın 22'sinde bitiyor. Türk Telekom otomatik taahhüt yenileme yapar mı? Yaparsa nasıl otomatik yenilemeyi iptal edebilirim? Farklı bir operatöre geçmeye düşünüyorum da.

Eki Görüntüle 1379292

1-2 gün onceden mudurluge gitmeni tavsiye ederim. Belli olmaz onlara yenilerler falan. Müdürlükler her zaman iyi oluyor veya tanidiginizin oldugu bayiiye de gidebilirsiniz. Mh ile uğrasmayin diye diyorum.

Taahhüt yapılmaz. Farklı bir fiyattan(taahhütsüz fiyat daha fazla olur genelde) aynı tarifeye devam edebilir veya başka bir tarifeye geçebilirsiniz. Ya da dediğiniz gibi hattınızı kapatıp operatör değiştirebilirsiniz.

Taahhüt için aranır ve onay alınır eğer devam ettirecekseniz. O zaman da "Istemiyorum." dersiniz.

Bu arada Vodafone'a geçecekseniz hiç geçmeyin. Turkcell'i tercih edin veya TT'den devam edin.

Taahhüt yapılmaz. Farklı bir fiyattan(taahhütsüz fiyat daha fazla olur genelde) aynı tarifeye devam edebilir veya başka bir tarifeye geçebilirsiniz. Ya da dediğiniz gibi hattınızı kapatıp operatör değiştirebilirsiniz.

Taahhüt için aranır ve onay alınır eğer devam ettirecekseniz. O zaman da "Istemiyorum." dersiniz.

Bu arada Vodafone'a geçecekseniz hiç geçmeyin. Turkcell'i tercih edin veya TT'den devam edin.

Son zamanlar da Vodafone hakkında hep kötü yorumlar gördüm. Nedeni ne? Bende geçtim Vodafone’a bugün açılacak. Işık hızında olsun gibi bir derdim yok. Sosyal medyada, internette gezinirken paylaşımlar hızla yüklensin yeter.

Geri
Yukarı