Türk Telekom paket hızını vermiyor

Erdem Önder

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, saygılar
1,5 ay önce bağlanan Türk T. İnternet servisinde paketim 16 MBPS en başta bu hızı vermiyorlardı ve 4 MBPS veriyorlardı . Ben bunlarla baya uğraştım ve ben çok film izleyen biri olduğum için paketiniz dolmak üzere ek 25 GB için 3 TL ödemek ister misiniz dedi. Tamam dedim ben de. Modem kapandı açıldı hız testi yaptım ve şimdide 10 MBPS neyse bu da iyi kullanayım falan dedim. Sonra o zaman ben niye 16 MBPS parası veriyorum falan dedim o zaman 8 mbps alırdım falan dedim ve tekrar bu hızı almak için uğraşmaya başladım. Bir de bağlamaya gelen adam paketi 8 MBPS sanmış ve tam 8 MBPS çekiyor falan demiş. Tabi o zaman da evde annem ve kardeşim var. Pek anlamıyorlar.

Bir de bu santral arayıp da yapma olayı varmış, internete yazınca Repartitör, makine enerji soğutma, DC enerji sistemleri modem hattı hizmet telefonu gibi şeyler çıkıyor. Hangisini aramalıyım? Antalya/Kepez'de oturuyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı