Türk Telekom 75 Mbps internet hızını tam vermiyor

Paketin 35/6 Paket değişikliği yap.
TTNet uygulamasinda paketim 75 mbps olarak görünüyor. Müşteri hizmetlerine durumu anlattım onlarda anlamadı. Arıza için gelen teknik altyapıda bir sorun yok dediler. Kaç defa aradım müşteri hizmetlerini hiç kimse bir çözüm bulamadı. En son türknette karar kıldım onun için de TTNet bana 1350 TL cayma bedeli çıkardı. 7 ay daha bekleyip 12. Ayda turknete geçerim artık. Paketim de 12+12 inşallah diğer 12 ay için de bana cayma bedeli yansitmazlar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230512-214539_Trk Telekom.jpg
    Screenshot_20230512-214539_Trk Telekom.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 21
TTNET uygulamasinda paketim 75 Mbps olarak görünüyor. Müşteri hizmetlerine durumu anlattım onlarda anlamadı. Arıza için gelen teknik altyapıda bir sorun yok dediler. Kaç defa aradım müşteri hizmetlerini hiç kimse bir çözüm bulamadı. En son TurkNet'te karar kıldım onun için de TTNET bana 1350 TL cayma bedeli çıkardı. 7 ay daha bekleyip 12. ayda TurkNet'e geçerim artık. Paketim de 12+12 inşallah diğer 12 ay için de bana cayma bedeli yansitmazlar.

Çözüm çok basit arayıp paketimi 50 Mbps hızına düşürmek istiyorum diyorsun 1-2 dakika içinde sorunun çözülüyor. Çok arıza kaydı açtıysan santral hızını 35'e sabitlemiştir.

Paketini 50'ye düşürdükten sonra tekrar hat değerlerini ve hız testini atarsan bu durumu yaşayan arkadaşlara örnek olur.

Çözüm çok basit arayıp paketimi 50 Mbps hızına düşürmek istiyorum diyorsun 1-2 dakika içinde sorunun çözülüyor. Çok arıza kaydı açtıysan santral hızını 35'e sabitlemiştir.

Paketini 50'ye düşürdükten sonra tekrar hat değerlerini ve hız testini atarsan bu durumu yaşayan arkadaşlara örnek olur.
Doğru diyorsun çok arıza kaydı açtım. Belki ondan hızım düşürüldü. Bu ay için 3 defa paket yükseltip düsürme hakkım olduğunu ve bu hakkımı kullandığım için gelecek ay bu işlemi yapabileceklerini belirtti müşteri hizmetleri. Haziran ayında arayıp paket düşümü yapıp tekrar yükseltme yaparım inşallah o zaman sorun gider. Haftaya Türk Telekom İl Müdürlüğüne de gideceğim belki onlar sorunu çözerler.

Doğru diyorsun çok arıza kaydı açtım. Belki ondan hızım düşürüldü. Bu ay için 3 defa paket yükseltip düsürme hakkım olduğunu ve bu hakkımı kullandığım için gelecek ay bu işlemi yapabileceklerini belirtti müşteri hizmetleri. Haziran ayında arayıp paket düşümü yapıp tekrar yükseltme yaparım inşallah o zaman sorun gider. Haftaya Türk Telekom il müdürlüğüne de gideceğim belki onlar sorunu çözerler.

Dediğimi yap %100 düzelecek sorunun.

Dediğimi yap %100 düzelecek sorunun.

Haziran başına kadar beklersin artık :)

Son düzenleme:
Tamam işte 35 tanımlanmış sende. Paketini yükseltmelisin.

İşte bu ay içinde 3 defa paket değişikliği yapıldığı için izin vermiyor sistem. Müşteri hizmetleri paket degistiremiyor. Ya turknette geçeceğim ya da gelecek ay dediğinizi yapacagim. Turknette de müşteri hizmetlerinin olmaması beni korkutuyor
Netspeedta sorun yaşamazsın tavsiye ederim. Ayda 4 defa hız değiştirme hakkın var.

Arkadaşlar bende de böyle bir sorun var. Modemde herhangi bir sıkıntı yok. Sadece gece geç saatlerde 50+ Mbps görüyorum. Gün içinde maksimum 10 Mbps oluyor. Aradım bir şeyler yaptılar modemi 2 saat dinlendirin vs dediler. Bunun çözümünü yapan var mı? 12Mbps'den 75Mbps'e yükselttim 2 hafta önce

Arkadaşlar bende de böyle bir sorun var. Modemde herhangi bir sıkıntı yok. Sadece gece geç saatlerde 50+ Mbps görüyorum. Gün içinde maksimum 10 Mbps oluyor. Aradım bir şeyler yaptılar modemi 2 saat dinlendirin vs dediler. Bunun çözümünü yapan var mı? 12Mbps'den 75Mbps'e yükselttim 2 hafta önce
Bakır cablo ile geliyorsa geçen Türk Telekomla konuştuğumda 67'ye sabitlediklerini söylediler onun dışında hatta dalgalanma oluyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı