Türk Telekom Play Store Rezilliği

Makaleler
8
Ayın 25'inde 2 oyun aldım; God of War ve Secret Neighbour. God of War dün teslim edildi. Öbürünü halen daha bekliyorum. Telefon ile arayınca top misali herkes bir başkasına yönlendiriyor.

Elemanlar o kadar niteliksizler ki:

- Göremiyorum siparişinizi. Hangi numarayla aldınız?

- 533 *** ** ** ile aldım

- Numaranız Türk Telekom'a kayıtlı değil. Hat hangi firmanın ise onlarla iletişime geçin.

Evet, şaka gibi. Play Store deyince Google Play Store anlıyorlar. Haberleri yok çalıştıkları firmanın bu hizmetinden. Asla yardımcı olmadı müşteri hizmetleri, en ufak şekilde dahi.

Almayın, aldırmayın bu firmadan. Hem stok olmayan ürünü satmaya devam ediyorlar, hem de müşteri hizmetleri durumla çok alakasız.

Türk Telekom'dan ne bekliyorsunuz? Aşağı yukarı 5 upload hızım 0.2'ye düşmüştü arayınca modemi dinlendirin falan dediler 2 ay kadar idare ettim zaten PC toplayacaktım 2 ay sonra durum hala düzelmeyince Türk Telekom'dan babamın arkadaşını aradım uzaktan hallettiler 2 dakikada 2 dakikalık şey için 2 ay 0.2 upload 10Mbps download hızına mahkum kaldım. Ben şimdi bu sisteme ne diyeyim? Tanıdık olmasa hep böyle kalacaktı internet.

Evet, şaka gibi. Play Store deyince Google Play Store anlıyorlar. Haberleri yok çalıştıkları firmanın bu hizmetinden. Asla yardımcı olmadı müşteri hizmetleri, en ufak şekilde dahi.

Almayın, aldırmayın bu firmadan. Hem stok olmayan ürünü satmaya devam ediyorlar, hem de müşteri hizmetleri durumla çok alakasız.
Ya çok komik, 3-5 sene önce de benzer bi durumda playstore ile ilgili bir şey sormuştum, aynen yazdığınız şekilde eleman google play store anlayıp bir şeyler söylemişti. Hayır dedim sizin siteniz oyun satış platformu falan, yok dedi bilmiyoruz. Dışarıdan hizmet alınan callcenter'lar bunlar, o yüzden bilmiyorlar genelde.

Aynı hataya devam ediyorlar demek ki ama..
Playstore'da iletişim için başka bir kanal yok mu peki?

Ya çok komik, 3-5 sene önce de benzer bir durumda Play Store ile ilgili bir şey sormuştum, aynen yazdığınız şekilde eleman Google Play Store anlayıp bir şeyler söylemişti. Hayır dedim sizin siteniz oyun satış platformu falan, yok dedi bilmiyoruz. Dışarıdan hizmet alınan Callcenter'lar bunlar, o yüzden bilmiyorlar genelde.

Aynı hataya devam ediyorlar demek ki ama.
Play Store'da iletişim için başka bir kanal yok mu peki?

Yok. Türk Telekom ile aynı. Play Store bölmünü bulmak da ayrı zor. Şu tuşa basın, bu tuşa basın diyor elli defa telesekreter.

Yeni konular

Geri
Yukarı