Türk Telekom PlayStore Almanız Gereken Oyunlar

Buradan bugün God of War oyununu aldım ancak hala kodu gelmedi sikayetvar.com üzerinden şikayetlere baktığımda bu oyunu göndermeme mevzusunun bayağı yaygın olduğunu gördüm. Bunlara ek olarak karşınızda bir muhatapta bulamıyormuşsunuz. Umarım oyunumu bana bir an önce yollarlar.
Bende de aynı sıkıntı oldu. Merak etme 3-4 gün içinde bir daha kontrol et. Steam kodu gelir o zamana dek.

Buradan bugün God of War oyununu aldım ancak hala kodu gelmedi sikayetvar.com üzerinden şikayetlere baktığımda bu oyunu göndermeme mevzusunun bayağı yaygın olduğunu gördüm. Bunlara ek olarak karşınızda bir muhatapta bulamıyormuşsunuz. Umarım oyunumu bana bir an önce yollarlar.

Çoğu kişi PS, PC oyunlarını karıştırıyor. Sizin de böyle bir hataya düşmüş olmanız mümkün mü? Çevremde çok kez rast geldim. Rainbow Six oyununa buradan kredi satın alıyorlardı. Yalnız sıkıntı açıklamayı okumuyorlardı. Açıklamalarda ise PS icin geçerlidir yazmasına rağmen PC sürümü için satın alan oluyordu. Haliyle kredi gelmedi diyorlardı.

Maalesef yurdum insanının satın aldığı herhangi bir ürün veya içerikte açıklamaları detayları okumama gibi bir yoksunluğu var.

Geri
Yukarı