Türk Telekom sözleşmesi bitmeden farklı firmaya başvurulur mu?

Gallovich

Hectopat
Turk Telekom kullaniyorum. 22 Eylul'de sozlesmem bitecek. Millenicom'da 100 Mbps AKN'siz 80 TL'ye kampanya var ve bu kampanya 15 Eylül'de bitiyor. Altyapim 81 Mbps destekliyor. Ben tam 15 Eylül'de Millenicom'a basvursam bir sıkınti cikar mi TTNet'in sozlesmesi bitmedigi icin? Ve 100 Mbps alirsam altyapim ne kadar desteklerse mi verir yoksa hepsini sigdirmaya mi calisirlar? Musteri hizmetlerini aradim 100 Mbps alirsaniz kopmalar olur dedi, bir de sizlerden ogreneyim dedim. Tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçebilirsin tabi, sadece Türk Telekom sözleşmen bitmediği için (zaten az kalmış) az da olsa bir cayma bedeli yansıtırlar sana o kadar. 81Mbps'ye kadar kopma olmadan kullanabileceksen çok iyi bence.

bence Millenicom'u ara durumu izah et belki başvuru alıp kurulumu geciktirebilirler yada başka bir formül vardır.Bir tek sen değilsindir bugüne kadar...Bir çözüm sunabilirler..
ordan da bir cacık çıkmazsa 14 ü akşam başvur il dışındayım de 1 hafta sonra gelin dersin...başvuru yaptığın için kampanyadan yararlanırsın 1 hafta sonrası da sözleşme bitmiş olur.. herhalde o zaman bir sıkıntı yaşamazsın..

Evet arkadaşlar türknet yeni bir kampanya çıkarmış +15 tl ile altyapım 75 mbps desteklediği için 75mbps alacagım. Bu kampanya ay sonuna kadar olacakmış. Türk telekomu aradım cayma bedelimi öğrendim 101 tl imiş. Sizce cayma bedelini türknetteki gibi taksitlendirip 6 taksite bölüp geçmelimiyim? Bence geçmeliyim siz ne dersiniz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı