Türk Telekom taahhüt bittikten sonra 3 gün kullanılırsa ne olur?

aenes43

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Türk Telekom'dan Vodafone numara taşıma işlemi için başvuru yaptım. Türk Telekom taahhüdüm dün bitti, numara taşıma işlemi 2 gün sonra 13'ünde gerçekleşecekmiş. Bu süre zarfında 3 günlük kullanım ücreti nasıl sonuçlanır? 1 aylık fatura ücretinden 3 günlük kullanım ücreti mi alınıyor? Konu hakkında bilgi sahibi olan bilgilendirirse sevinirim.

Merhaba,

Örnek olması için paketinizin taahhütsüz ücretine 99 TL diyelim, taahhütlü ücretine de 66 TL diyelim. Taahhüdünüz bitince kullandığınız gün sayısı kadar taahhütsüz ücret üzerinden ücretlendirilirsiniz. 1 aylık fatura gelmez, 3 günlük fatura gelir fakat avantajlı fiyattan da faydalanamazsınız.

Merhaba,

Örnek olması için paketinizin taahhütsüz ücretine 99 TL diyelim, taahhütlü ücretine de 66 TL diyelim. Taahhüdünüz bitince kullandığınız gün sayısı kadar taahhütsüz ücret üzerinden ücretlendirilirsiniz. 1 aylık fatura gelmez, 3 günlük fatura gelir fakat avantajlı fiyattan da faydalanamazsınız.

Anladım fakat 3 gün içerisinde interneti tamamen bitirdim diyelim, herhangi bir fark olmuyor değil mi? Yine 70 TL'lik bir faturanın 3 günlük ücreti geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı