Çözüldü Türk Telekom taahhüt varken daha üst pakete geçmek mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

244012

Hectopat
Makaleler
7
Türk Telekom'un 16 Mbps bir internetini kullanıyoruz. 24 ay taahhüt verdik ve 6 ay sonra bitecek. Türk Telekom'da kalıp daha üst bir pakete geçme imkanımız yok mu? Altyapımız 75 Mbps'ye kadar destekliyor. Fiber yok.

Çözüm
Taahhütün uzamasına razıyım ama daha yüksek bir hıza geçebilelim. Diğer İSS'ler bir şüphe uyandırıyor. Türk Telekom'da uğraşırsak çare bulunabiliyor bizde en azından.
Türk Telekomu ara. Farklı bir kampanyaya geçeceksen söyle ( Taahhüt uzar {bize öyle dediler} ). Geçmeyeceksen internet hızını arttırmak istiyorum de. Tabi önce alt yapım yeterli mi diye sor. Ardından hızını yükselt.
Değiştirebilirsin ama şöyle birşey var. Ben Gaming pakete geçmek istiyorum dedim ve bize taahhütünüz uzar dediler. Taahhütün uzamasını istemiyorsan aynı paket üzerinden devam edeceksin.

Değiştirebilirsin ama şöyle birşey var. Ben Gaming pakete geçmek istiyorum dedim ve bize taahhütünüz uzar dediler.
Taahhütün uzamasına razıyım ama daha yüksek bir hıza geçebilelim. Diğer İSS'ler bir şüphe uyandırıyor. Türk Telekom'da uğraşırsak çare bulunabiliyor bizde en azından.
Arayıp hangi hıza geçmek istediğini belirteceksin sadece. 5 dakikalık iş fakat hat sahibi olman lazım.
Ben değilim ama sahibine söyleyebilirim.
Beklemene gerek yok diyorum geçersin. Bugünden itibaren başlar yeni sözleşme.
Oluyorsa iyi.

Daha yüksek fiyatlandırması bulunan paketlere geçebilirsiniz. Daha düşük fiyatlandırma yapılan paketlere geçemezsiniz. Kısacası, geriye dönüş yok. Tercihinizi iyi yapın.

Türk Telekomu ara. Farklı bir kampanyaya geçeceksen söyle ( Taahhüt uzar {bize öyle dediler} ). Geçmeyeceksen internet hızını arttırmak istiyorum de. Tabi önce alt yapım yeterli mi diye sor. Ardından hızını yükselt.

Çözüm
Daha yüksek fiyatlandırması bulunan paketlere geçebilirsiniz. Daha düşük fiyatlandırma yapılan paketlere geçemezsiniz. Kısacası, geriye dönüş yok. Tercihinizi iyi yapın.
Uçuk olmadığı sürece düşük fiyat umrumda değil. 50 Mbps bir pakete geçmek istiyorum.

Bir de şöyle bir sıkıntı var numarayı aradığımızda müşteri hizmetleri çıkmıyor.
Evet, duruma göre kampanyalı paketlere geçebilirsiniz. Fakat bu iş taahhütünüzü uzatır.

O soygunculardan bir anca önce ayrılmanızı tavsiye ederim.
Kime geçelim? Vodafone desen herkes şikayetçi. Turknet de yardım konusunda sıkıntılı. Superonline kullanan ve işkence çekenleri de görüyorum. Diğerlerine geçmemiz risk olur gibi.
Türk Telekom'u ara. Farklı bir kampanyaya geçeceksen söyle ( Taahhüt uzar {bize öyle dediler} ). Geçmeyeceksen internet hızını arttırmak istiyorum de. Tabi önce alt yapım yeterli mi diye sor. Ardından hızını yükselt.
Gerek altyapı sorgulama siteleri gerek modem neredeyse 75'e kadar desteklediğini söylüyor.

Asıl sıkıntı müşteri hizmetlerine ulaşılmıyormuş galiba. Nasıl ulaşacağız?

Yeni konular

Geri
Yukarı