Türk Telekom tarife önerisi

altempleton

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim şu an dakika, SMS ve 12 GB internet olarak kullandığım bir tarifem ve ek olarak 10 GB aldığım 80 lira civarında ödediğim bir faturam var. Bundan memnunum ancak diğer ay taahhüt bitiyor ve Türk Telekom bana çok ayrı tarifeler sunuyor ve en düşük fiyat 100 lira civarına, sizden ricam şu an kullandığınız veya tavsiye ettiğiniz bir tarife varsa yazabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Faturalı taraftar tarifesini öneririm.
1657701518906.png

Yanlış bilgi
Hiç biri. Pttcell geç. Türk Telekom ile aynı. Dijital 20GB paketini al. 60TL 20GB internet, 250dk, 250SMS tertemiz.
1-Pttcell'de böyle bir paket yok.

2-Vestelcell'de 1000DK-1000SMS-18GB 55TL tarifesi varken, fiyat garantisi olmayan bir Türk Telekom faturasız paketini kullanmak pek de iyi değil gibi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220716-103023_Trk Telekom.jpg
    Screenshot_20220716-103023_Trk Telekom.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 74
Araştırmadan yorum yapmayın :) Neden fiyat garantisi olmuyormuş?
Pttcell'in ana sayfasinda ve kategorilerde bu şekilde "Dijital" isminde bir portföy görmedim. Aşağıda da ekran görüntüsü var. Sitenin derinliklerine iki tane URL koymuşlar. Bu nedenle ben de sizinle beraber gördüm.

Ancak yine de alınmaz. Çünkü fiyat garantisi yok. Çünkü bu paketler faturasız, ve faturasız paketlerde fiyat garantisi yoktur. Vestelcell, faturalidir ve faturalı hatlarda taahhüt karşılığında fiyat garantisi mevcuttur. Yani siz bunu şu an 70TL'ye kullanıyorsunuz ama 2 ay sonra 105TL yapıyorum derse bunu hiçbir şekilde bir şey söyleme hakkınız yok.
Screenshot_20220717-182612_Chrome.png

Gördüğünüz üzere bu paketler normalde Türk Telekom'a ait paketler, bu nedenle Pttcell'de olmadığını muhtemelen bug sonucu sizde de alt bir fiyattan çıktığını düşündüm ayrıca. Ve Türk Telekom'da bahsettiğiniz paket 120TL. Bu paketin 1 gün sonra bile 120TL olmaması için hiçbir neden yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı