Türk Telekom Tarife Seçimi

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Konuma gelecek olursak 26 Mart'ta telefonumda kullandığım taahhüt bitiyor. Türk Telekom kullanıyorum, bugün arayıp güzel bir indirim sundular fakat daha fazla burada kalmak istemiyorum. Şu an kullandığım 1000DK, 1000SMS, 12 GB internet ve 65TL Her ay sonu internet pakedi yapmam gerekiyor. Diğer GSM şirketlerinden Vodafone ve Turkcell ikisi de olabilir. Eskiden olan çekmeme sorunları kalmamıştır diye düşünüyorum. İstediğim şey bol internet ve uygun fiyat. SMS olmaması ve konuşma dakikalarının az olması sorun değil. Yurtta Wi-Fi çok kötü olduğu için genel olarak mobil veri kullanmaktayım. Ben birkaç paket baktım fakat bazen gözden kaçırdığımız güzel paketler olabiliyor. Bu yüzden sizinde fikrinizi almak istedim.
Not: 25 yaş altında olduğum için 25 altı şartı olan paketleri de alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bimcell 10 GB, 1000 DK, 1000 SMS 39 TL. Faturasız ve taahhüt yok. Ben de yıllarca Türk Telekom'da kaldım. İki haftadır Bimcell'deyim memnunum. Zaten Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Türk Telekom'dan memnun değilseniz tabi altyapı aynı olduğu için önermem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı