Türk Telekom tüketici haklarına nasıl şikayet edilir?

Neo Turk1y3

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce Türk Telekom'dan 3 aylık yaz interneti almıştım bir yakınıma ancak bağlantı için geldiklerinde sitedeki kutu eve çok uzak olduğu için ben yokken eve bırakıp aktif edip gitmişler. Aktif edildikten yarım saat sonra aldığım bayiyi arayıp iptal etmem gerektiğini söyledim, "Tamam, gel iptal edelim." dediler. Birkaç saat sonra mağazaya gittim tam iptal edeceklerken, işleme başlamışken diğer çalışan bir dakika bekle diyerek müdür dediği birini aradı ve sonunda iptal edemeyiz dediler. Tüketici haklarına başvur dediler. İnternetten yapabilirmisim, öyle dediler.
Tüketici haklarına başvurmaya çalıştım bir sürü uğraştan sonra kurum adını seç diye seçenek çıktı. Burada da Telekom yoktu, o yüzden oradan giremedim.
Sonrasında BTK'den şikayet girdim ama Telekom'la bu forumda yazışır gibi yazıştık 3 cevap verdiler hepside aynı yazı hatta şablondu, kopyala yapıştır yaptılar her seferinde ve onca çırpınmama rağmen fatura kullanım bilgileri hepsini göstersem de BTK sorun çözüldü diye yazıp kapattı konuyu.
İnternetten tüketici haklarına nasıl şikayet edebilirim Türk Telekom'u?
Uzun bir yazı oldu vaktinizi çaldı isem özür dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı