Türk Telekom, TürkNet'e nakil işlemini gerçekleştirmiyor

Mark Jefferson

Hectopat
Makaleler
2
Dostlar yakın zamanda taahhütüm bitince Türk Telekom'dan TürkNet'e geçiş için TürkNet'e başvuru yaptım. Gerekli evrakları gönderdim, her şey sorunsuz ilerliyor derken TürkNet, Türk Telekom'un nakil işleminde bir hata oluştuğunu ve işlemi gerçekleştiremediğini söyledi ve bu konuyla alakalı bir çözüm yolu bulmaya çalıştıklarını belirttiler. Babam dün sorunun ne olduğunu anlamak için Türk Telekom'u arayıp sorduğunda Türk Telekom, nakil işlemi yapma gibi bir şey olmadığını, sizin taahhütünüzü yenileyelim gibi mantıksız şeyler söylemiş. TürkNet zaten sorunu çözmeye çalıştığını belirtti ancak Türk Telekom'un sorun oluşuyor deyip sorunun tam olarak ne olduğunu belirtmemesi ve müşteri hizmetlerinin bu tür söylemlerde bulunması sinir olmama sebep oldu. Bu durumda, bir kullanıcı olarak benim beklemekten başka yapabileceğim bir şey var mıdır dostlar?

Aynısını bana da yapmışlardı tüketici haklarına başvurduk 1 gün sonra geçişimi yaptım. Biraz sert oynamak gerekiyor bu firmalara yoksa zor. Uğraştırırlar. Zaten Türk Telekom diğer firmalardan hiç hoşnut değil kendi altyapısını kiralamasına rağmen. Türk Telekom milletin kanını emmeye devam ederse yakında zarar açıklamaya başlayıp 10 yıl içinde silinirler piyasadan.

Nakil bile olsa Türk Telekom bin dereden su getirmeyi çok iyi biliyor, başıma geldiği için biliyorum.
Hazır müşteriyi başka şirkete kaptırıp üstüne bir de altyapı hizmetini vermeyi sindiremiyorlar sanırım.

Aynısını bana da yapmışlardı tüketici haklarına başvurduk 1 gün sonra geçişimi yaptım. Biraz sert oynamak gerekiyor bu firmalara yoksa zor. Uğraştırırlar. Zaten Türk Telekom diğer firmalardan hiç hoşnut değil kendi altyapısını kiralamasına rağmen. Türk Telekom milletin kanını emmeye devam ederse yakında zarar açıklamaya başlayıp 10 yıl içinde silinirler piyasadan.
TürkNet'in geri dönmesini bekliyorum. Onlar da bir çözüm bulamazsa dediğiniz gibi THH'ye başvuracağım. Türk Telekom da en yakın zamanda batar umarım.

TürkNet'in geri dönmesini bekliyorum. Onlar da bir çözüm bulamazsa dediğiniz gibi THH'ye başvuracağım. Türk Telekom da en yakın zamanda batar umarım.
Umarım sorununuz hızlı bir şekilde çözüme kavuşur. 16mbit download 1mbit upload interneti çok hızlı diye insanlara kakalamalarından(babam da bu şekilde almıştı) bıktık usandık.

Nakil bile olsa Türk Telekom bin dereden su getirmeyi çok iyi biliyor, başıma geldiği için biliyorum.
Hazır müşteriyi başka şirkete kaptırıp üstüne bir de altyapı hizmetini vermeyi sindiremiyorlar sanırım.
Milleti 2 yıl bağlılığa zorunlu bırakıp, fahiş fiyatlara düşük internet hızı sunuyorlar. Upload hızını kısıtlamaları da ayrı bir deli olunası konu zaten. Rezalet bir firma.

Yeni konular

Geri
Yukarı