Türk Telekom turuncu kablo ne anlama geliyor?

HypnoseY

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba hocam. Türk Telekom bizim caddenin elektrik direğine böyle bir şey getirmiş. Mahallede başka yerlerde de gördüm ama fiber olup olmadığını anlayamadım. Geçen yıla kadar altyapımız 12 Mbps destekliyordu. Bu yıl VDSL 72 Mbps gözüküyor ama fiber gözükmüyor. Türk Telekom'un sitesinde de HiperNet kapsamında gözüküyoruz. Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradığımda da maksimum şu an 12 Mbps alabileceğimizi söylüyor. Nasıl bir olay dönüyor anlamış değilim.

Dosya Ekleri

• IMG_20230610_192125.jpg
    IMG_20230610_192125.jpg
    117,9 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba hocam. Türk Telekom bizim caddenin elektrik direğine böyle bir şey getirmiş. Mahallede başka yerlerde de gördüm ama fiber olup olmadığını anlayamadım. Geçen yıla kadar altyapımız 12 Mbps destekliyordu. Bu yıl VDSL 72 Mbps gözüküyor ama fiber gözükmüyor. Türk Telekom'un sitesinde de HiperNet kapsamında gözüküyoruz. Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradığımda da maksimum şu an 12 Mbps alabileceğimizi söylüyor. Nasıl bir olay dönüyor anlamış değilim.

Daha bolgende fiber aktif olmadığı için oyle gözükmekte. Yakında göknete aktif olur hocam. Bu arada 200Mbps önerebilirim fiberde 219.90TL fixde. Uygun yani. Diğer operatorler daha pahalıya 100Mbps vermekte.

Fiber geliyor hocam hayırlı olsun. Anlamadığım şey şu fibere neden bakır kablo muamelesi yapmaya başladı tt. İnsan gibi yeraltından çek göklerde ne gezdiriyosun, bir de ek yerini göklerde yapmışlar. TT şaşırtmıyor.

Geri
Yukarı