Türk Telekom upload güncellemesi

Mceys

Picopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: 32 GB DDR5 CL 36 6000 MHz
SSD: Samsung MZ-V9P1T0BW 990 PRO 1 TB
Ekran kartı: GIGABYTE AERO 4080 16 GB
Anakart: GIGABYTE Z790 AORUS ELITE AX V1.1
İşlemci: Intel Core i7-13700K
Meslek
Yazılımcı
Türk Telekom VDSL kullanıcılarına sonunda bir güzellik yaptı ve upload hızlarında olan 8191 denen kilitli hızı kaldırdı şu an 60 Mbit ve üstü download sahibi kullanıcılar 15 Mbit uploada sahipler.

Özellikle İzmir'de yaşayan arkadaşlar için duyuru niteliğinde yazıyorum belki haberleri olmamıştır.

Hızları hala eskisi gibi görünüyorsa müşteri hizmetlerini aramalarını ve kanal değiştirme ya da kapatıp açtırma işlemi yaptırmalarını tavsiye ediyorum.
İyi sosyaller.

Aylar evvel Türk Telekom upload hızlarını artırıyor diye haber yapıldı zaten. Yani demek istediğim Türk Telekom genel olarak artırıyor upload hızını.

Aylar evvel Türk Telekom upload hızlarını artırıyor diye haber yapıldı zaten. Yani demek istediğim Türk Telekom genel olarak artırıyor upload hızını.

Doğrudur hocam İzmir'e daha yeni geldi arkadaşlara arayıp da biz sizlerin upload hızını arttırdık demeyeceklerini bildiğim için konu açma gereği duydum ama sen de haklısın yıllardır dönen bir muhabbet.

Doğrudur hocam İzmir'e daha yeni geldi arkadaşlara arayıp da biz sizlerin upload hızını arttırdık demeyeceklerini bildiğim için konu açma gereği duydum ama sen de haklısın yıllardır dönen bir muhabbet.
Yok hocam yıllardır değil. Ben haklıyım demeye yazmadım zaten. Demek istediğim böyle bir durum mevcut, size de uğramış.

Yeni konular

Geri
Yukarı