Türk Telekom Upsell nedir?

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Önce Türk Telekomu arayıp şuan ki konumumda alabileceğim en hızlı paketi sordum ve anlattılar paketleri. Sonra Türk Telekom'a Online hizmetlerden fiber altyapısının konumuma getirilmesi için başvuru yapmıştım. İşlemlerime girince "Kampanya katılım/upsell (netyüz) Tamamlandı" diye bir şey karşıma çıktı. Ben herhangi bir şey istemedim. Sadece öylesine başvuru yaptım. Benden bir ücret mi alınacak. Upsell ne demek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Upsell genelde var olan müşterilerde DSL hattan fiber hatta nakil başvurusu yapılırken kullanılan bir terim. Büyük ihtimal sizin altyapı başvurunuzu onlar fiber altyapıya nakil olarak algıladılar. Sebepi belli bilgisiz elemanlar. Müşteri temsilcisini arayarak durumu düzeltin. Ayrıca altyapı başvurusu için Twitter, Mail veya müdürlüğe dilekçe verilmesi çok daha doğrudur.

Upsell genelde var olan müşterilerde DSL hattan fiber hatta nakil başvurusu yapılırken kullanılan bir terim. Büyük ihtimal sizin altyapı başvurunuzu onlar fiber altyapıya nakil olarak algıladılar. Sebepi belli bilgisiz elemanlar. Müşteri temsilcisini arayarak durumu düzeltin. Ayrıca altyapı başvurusu için Twitter, Mail veya müdürlüğe dilekçe verilmesi çok daha doğrudur.
Şuan arasam açarlar mı? Ben öylesine başvurmuştum. Herhangi bir şey yapmasam ne olur?

??
Müsteri hizmetleri sürekli açıktır. Birşey yapmasanız yine birşey olacağını sanmam.
Çünkü hat babamın üzerine. Şuan arasam bi ton laf eder bana. Bir sıkıntı çıkacak diye korkuyorum.

Geri
Yukarı