Türk Telekom Upsell nedir?

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Önce Türk Telekomu arayıp şuan ki konumumda alabileceğim en hızlı paketi sordum ve anlattılar paketleri. Sonra Türk Telekom'a Online hizmetlerden fiber altyapısının konumuma getirilmesi için başvuru yapmıştım. İşlemlerime girince "Kampanya katılım/upsell (netyüz) Tamamlandı" diye bir şey karşıma çıktı. Ben herhangi bir şey istemedim. Sadece öylesine başvuru yaptım. Benden bir ücret mi alınacak. Upsell ne demek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapı başvurunuzu Twitter üzerinden Yusuf Kıraç'a yazarak deneyin. Bazı kişiler sonuç alabiliyor.
Büyük ihtimalle nakil gibi algılamışlar ise yarın veya başka gün babamı nakil adresi için ararlar. Veya normal adresimi fibere geçirmek istiyorum şeklinde anlamışlar iseler yine arayacaklardır diye tahmin ediyorum. Ki altyapım fiber desteklemiyor.
Büyük ihtimalle nakil gibi algılamışlar ise yarın veya başka gün babamı nakil adresi için ararlar. Veya normal adresimi fibere geçirmek istiyorum şeklinde anlamışlar iseler yine arayacaklardır diye tahmin ediyorum. Ki altyapım fiber desteklemiyor.
Sizce?
Altyapı başvurunuzu Twitter üzerinden Yusuf Kıraç'a yazarak deneyin. Bazı kişiler sonuç alabiliyor.

Müşteri hizmetlerini aradım. İnternetiniz 150 GB olmuş ondan upsell yazıyor olabilir dedi ama benim internetim kotasız. Bende şu anki kullandığım kampanyadan başka bir kampanyaya katılmış mıyım dedim. Hayır dedi. Sanırım rastgele yazılmış o yazı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı