Türk Telekom VDSL saha dolabı ne zaman aktif olur?

Arda Bülbül

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Türk Telekom şaşırtıcı bir şekilde bugün eski tip dolabı söküp yeni fiber dolaplar koymuş. Bunlar ne zaman aktif olur? Eski dolap gittiği için oradaki kullanıcıların buraya aktarılmıştır, bu yüzden de çok sürmez diye düşünüyorum. Mağduriyet yaşamamak açısından. Teşekkürler.

IMG_20191014_191253.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde bir kaç gün sürüyor yada aynı gün bizimki 1 gün sürmüstü yan sokak 2 güne kaymıştı hiç sesinizi cıkarmayın fiber yapsınlarda bi kac günden bişey olmaz daha saglıklı hızlı internet kullanırsınız hayırlı olsun.

Teşekkür ederim hocam. Umarım en kısa sürede aktif olur da turknet yapadan kurtulup 100mbit internetin keyfine varabilirim.
Bence yarın.
Ama Türk Telekom nasıl düşünüyor bu konuda onu bilemiyorum.
Genelde bir kaç gün sürüyor yada aynı gün bizimki 1 gün sürmüstü yan sokak 2 güne kaymıştı hiç sesinizi cıkarmayın fiber yapsınlarda bi kac günden bişey olmaz daha saglıklı hızlı internet kullanırsınız hayırlı olsun.

Merhaba, Türk Telekom şaşırtıcı bir şekilde bugün eski tip dolabı söküp yeni fiber dolaplar koymuş. Bunlar ne zaman aktif olur? Eski dolap gittiği için oradaki kullanıcıların buraya aktarılmıştır, bu yüzden de çok sürmez diye düşünüyorum. Mağduriyet yaşamamak açısından. Teşekkürler.

Eki Görüntüle 448243
Hangi il hocam?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı