Türk Telekom VDSL vs Superonline VDSL

kingofkral

Hectopat
Merhabalar, bu ikisinde birini seçeceğim ama hangisi TurkNet'i önerdiler ama güvenmediğim markalara gitmek istemiyorum. Türk Telekom kullandım kötü diyebilirim Superonline iyi diyorlar ama altyapı Türk Telekom'a ait olduğu için aynı sorun olur mu? Cünkü genelde altyapı sorunu yaşadım Telekom'da aynı olursa Türk Telekom daha mantıklı değil mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam size önerim aslında bu iki firma yerine taahhütsüz Netspeed/Turknet gibi ISSler. Çünkü memnun kalmadığınızda ceza korkusu olmadan iptal etme imkanınız bulunuyor.

Site üzerinden altyapı sorgunuzu yaparsanız VDSL portlarınızın açık olduğuna emin olabiliriz.

Türknet hakkında yaşayacağınız tek olumsuzluk müşteri temsilcisini arayamama durumu olabilir. Ticket oluşturup temsilcinin sizi aramasını bekliyorsunuz. Netspeed'de ise temsilciyi arama imkanınız bulunuyor 7/24.

Netspeed konusunda size bilgim dahilinde bilgi verebilirim. 8 aydır VDSL hizmet kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Speedmax Avantaj 35 paketini kullanıyorum. Santral uzaklığım maalesef fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı