Türk Telekom VDSL'den Turkcell Fiber'e geçilir mi?

Hatironn

Hectopat
Arkadaşlar evimde Türk Telekom VDSL 50Mbps alıyorum Turkcell fiber 1000MBPS sağlıyor ama Turkcell"e geçilir mi, sağlıklı mı, hızlar sabit mi?

Fiber altyapınız varsa geçebilirsiniz, ben bir sorun yaşamadım Türk Telekom'dan geçtiğimden beri (yaklaşık 1 ay) ama tabii ki de çok fazla faktörü var.

VDSL'den sonra çok konforlu gelir. 1000 mbps ise daireye kadar fiber geliyor demek ki FTTH hattınız var, pinginiz oldukça düşecek.

VDSL'den sonra çok konforlu gelir. 1000 Mbps ise daireye kadar fiber geliyor demek ki FTTH hattınız var, pinginiz oldukça düşecek.

Evet ama ben yani şu an 200 TL"ye 50Mbps alıyorum 400 TL"ye 1000MBPS veriyorlar mantıklı geldi bana ama gerçekten mantıklı mı bilemedim 2 yıl taahhütle bağlatabiliyorum istersem.

Evet ama ben yani şu an 200 TL"ye 50Mbps alıyorum 400 TL"ye 1000MBPS veriyorlar mantıklı geldi bana ama gerçekten mantıklı mı bilemedim 2 yıl taahhütle bağlatabiliyorum istersem.
Mantıksız bir durum yok burada sizin bütçenize kalmış bir durum. 2 katı fiyata, 20 kat daha hızlı ve ping bakımından VDSL'e göre çok daha iyi bir hizmet almış olacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı