Türk Telekom vs Turkcell Superonline

harun101010

Hectopat
Daha fazla  
Turkcell Superonline 16 mbps kullanıcısıyım. 3 gün sonra taahhütüm bitiyor. Türk telekom çok reklam yaptı. Yaptığı reklam kadar iyi mi ? Yoksa Superonline daha mı iyi ? Veya daha iyi bir internet sağlayıcısı var mı ? Aydınlatırsanız çok memnun olurum.

Türk Telekom Ronaldo oynatmakla iş bitti zannediyor, Süperonline iyidir. Turkcell'in internetini biliyorum hele de 4.5 G'si efsane bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde 1-2 ayım kaldı sol deyim aynı tarife büyük ihtimal devam ederim. Cünki TT bazı şeyleri yavaşlatıyor youtube play store gibi pek kafama yatmadı.

Eger altyapiniz fiber destekliyorsa superonline zaten desteklemezse superonline turk telekomun alt yapisini kullaniyor. Uydu net oneririm.

Süperonline kullanıyorum. Uzun zamandır bir sorun yaşamadım. Yaşadığınız yerden kullanıcılara sorar iseniz size daha sağlıklı bilgi verebilirler. Genel olarak çok iyi yorumlar aldım.

Türk Telekom altyapısını kullanmıyorsa kesinlikle Turkcell Superonline tercih ederim. Sakin Türk Telekom alarak hata yapmayın.

Taahhüttüm doldu. Superonline ile devam mı etmeyelim yoksa ttnete mi geçmeliyim ?
hocam süperonline hiç bulaşma bile adsl kullanıyorsanız altyap turk telekom yani süperonline fiber olsa olur fakat adsl de boşverin en iyi fixnet veya vodafone süpernet 16Mbps'ye kadar 60 gb akk var 49 tl 24 ay kalma söz ile.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı