Türk Telekom vs Vodafone vs Turkcell Superonline

RaYmN

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba. ADSL altyapı olan köydeki evimize bir internet almak istiyoruz. Başlıkta belirttiğim üçünden hangisini önerirsiniz? TurkNet altyapı karşılamıyor karşılasa TurkNet tercih edecektik.

Tercihim Superonline çünkü daha öncelerde Türk Telekom ve Vodafone'a geçmiştik ve tam bir rezillikti.

Türk Telekom'un rezillik olduğunu ben de biliyorum. Ancak babam dinlemiyor :)

Tercihim Superonline çünkü daha öncelerde Türk Telekom ve Vodafone'a geçmiştik ve tam bir rezillikti.

Az önce Millenicom'a baktım onda altyapı var Millenicom önerir misiniz?

Turkcell ADSL de Türk Telekom altyapısını kullanmaktadır. Direkt Türk Telekom ADSL aboneliğine kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Vodafone'u tavsiye etmiyorum.

Bir tavsiyem ise şu Turkcell Superbox 4.5 G üzerinden 100 GB kotalı alırsan ve çevrende 4.5 G baz istasyonu var veya yakınsan bunu öneririm 2 sene kullandım gayet mükemmel. Tek sıkıntısı yağmurlu ve rüzgarlı havalarda Download ve Upload hızlarında düşmeler yaşanmaktadır. Uploadına gelince Download miktarı ne kadar ise Upload da o kadar.

TurkNet'e gelince bu firmada Türk Telekom alt yapısını kullanmaktadır.

En iyisi Fiber onda da Turkcell'in Fiber Altyapısı Mükemmel. En azından Türk Telekom gibi "E kadar" ibaresi yok.

Turkcell ADSL de Türk Telekom altyapısını kullanmaktadır. Direkt Türk Telekom ADSL aboneliğine kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Vodafone'u tavsiye etmiyorum.

Bir tavsiyem ise şu Turkcell Superbox 4.5 g üzerinden 100 GB kotalı alırsan ve çevrende 4.5 g baz istasyonu var veya yakınsan bunu öneririm 2 sene kullandım gayet mükemmel. Tek sıkıntısı yağmurlu ve rüzgarlı havalarda download ve upload hızlarında düşmeler yaşanmaktadır. Uploadına gelince download miktarı ne kadar ise upload da o kadar.

TurkNet'e gelince bu firmada Türk Telekom alt yapısını kullanmaktadır.

En iyisi fiber onda da Turkcell'in fiber altyapısı mükemmel. En azından Türk Telekom gibi "e kadar" ibaresi yok.

100 GB kota ayda bana bile yetmiyor hocam evde 5 kişi daha var.

Geri
Yukarı