Türk Telekom vs Vodafone vs Turkcell

@Cruslan Peki Türk Telekom mu Vodafone mu desem?
Beklentinize göre. Telefonu sadece iletişim aracı olarak kullanıyorsanız ve internet ihtiyacınız az ise Vodafone fiyatlarıyla cazip edici.

Türk Telekom ise mobil veriyi sürekli kullanıyor, dışarıda internete ihtiyacınız fazla oluyorsa nispeten makul fiyatlarla fena olmayan kapsama alanı sunuyor.

Beklentinize göre. Telefonu sadece iletişim aracı olarak kullanıyorsanız ve internet ihtiyacınız az ise Vodafone fiyatlarıyla cazip edici.

Türk Telekom ise mobil veriyi sürekli kullanıyor, dışarıda internete ihtiyacınız fazla oluyorsa nispeten makul fiyatlarla fena olmayan kapsama alanı sunuyor.
Tercihim Türk Telekom olacak diye düşünüyorum o zaman. Teşekkür ederim :)

Çekim gücü ve hız olarak Turkcell en iyisidir. Şehir dışına pek çıkmıyor ve hız gibi beklentiniz yoksa en ucuz operatörü seçebilirsiniz. Şahsen ben sürekli şehir dışına navigasyon ile gittiğim için Turkcell'e mecburum diğer operatörlerin navigasyonu doğru düzgün çalışmıyor

Çekim kalitesinde Turkcell 1 numara hepsini kullandım.4.5G hızında da Turkcell çok daha hızlı zaten Türk Telekom da kendi evimde bile 1 diş çekiyordu bir türlü çözemdiler Turkcell'e geçtim Full çekiyor. 69 TL'ye 1000dk 15GB 300SMS kullanıyorum.

Evinizde, iş yerinizde, okulunuzda telefonunuz iyi çekiyorsa geçiş yapmanıza gerek yok. Bimcell uygun ve paketleri dolu. Çekmiyorsa diğerlerini deneyin bence.

Geri
Yukarı