Türk Telekom yasaklı sitelere girilmiyor

Mr.Broken

Decapat
Daha fazla  
Bugün Türk Telekom'dan internet bağlattık(mecburiyetten. Bulunduğum bölgede port olmadığı için diğer frimalar bağlamıyor). Başta güvenlli internet(aile paketi) vardı. Güvenli interneti iptal edip standart pakete geçtim. Ama yine de VPN kullanmama rağmen yasaklı sitelere (p*rno değil) giremiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün Türk Telekom'dan internet bağlattık(mecburiyetten. Bulunduğum bölgede port olmadığı için diğer frimalar bağlamıyor). Başta güvenlli internet(aile paketi) vardı. Güvenli interneti iptal edip standart pakete geçtim. Ama yine de VPN kullanmama rağmen yasaklı sitelere (p*rno değil) giremiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Her vpn çalışmıyor. Deneyip çalışanı bulun.

İş yerimde Vodafone internet var. Evde Türk Telekom. Ulaşmak istediğim sitelere Vodafone'da girebiliyorum. Fakat Türk Telekomda illa VPN istiyor. Örnek olarak World of Tanks için mod kullanıyorum modları indirdiğim siteye VPN'siz erişim yok Türk Telekomda. Bunu geçtim altyazı indirme sitesine bile VPN'siz erişim sağlayamıyorum. Sanırım sizin veya benim elimizde olan bir durum değil.

Telefon üzerinden secure VPN deneyin bizimki de aile paketi secure VPN ile yasaklı sitelere erişebiliyorum bilgisayar üzerinde bir fikrim yok.

Geri
Yukarı