Çözüldü Türk Telekom bazı sitelere girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AxoLatte

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 İşlemci
Gigabyte Amd RX570 Ekran Kartı
16GB DDR4 Ram
Asus Tuf B550 Anakart
Birkaç yıldır Türk Telekom modem kullanıyorum. 24Mbps paketinden, son zamanlarda Twitter gibi sitelere girerken (ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR) hatası veriyor, Discord bağlanma ekranında kalıyor ancak bu sitelere VPN ile girebiliyorum, Discord VPN ile düzgünce açılıyor. Diğer siteler sıkıntı değil ama Discord bana lazım. Nasıl çözebilirim? İnternette tarih saatiniz geri olabilir diyordu, kontrol ettim tarih ve saat doğru. Brave tarayıcı kullanıyorum. Önbelleği temizledim, SSL önbelleğini temizleyin diyordu, onu da yaptım. Hiçbiri çözüme ulaştırmadı.

Screenshot_18.png

Hocam türk telekom uygulamasında sadece Güvenli İnternet başlığı var bulabildiğim o da en rahat profil olan standart profile ayarlı. Modemin internet panelinden girdiğimde de bir şey bulamadım.
Ağ ayarlarını sıfırla bilgisayarın birde öyle dene aklıma mantıklı başka bişey gelmiyor.

Birkaç yıldır Türk Telekom modem kullanıyorum. 24Mbps paketinden, son zamanlarda Twitter gibi sitelere girerken (ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR) hatası veriyor, Discord bağlanma ekranında kalıyor ancak bu sitelere VPN ile girebiliyorum, Discord VPN ile düzgünce açılıyor. Diğer siteler sıkıntı değil ama Discord bana lazım. Nasıl çözebilirim? İnternette tarih saatiniz geri olabilir diyordu, kontrol ettim tarih ve saat doğru. Brave tarayıcı kullanıyorum. Önbelleği temizledim, SSL önbelleğini temizleyin diyordu, onu da yaptım. Hiçbiri çözüme ulaştırmadı.

Eki Görüntüle 1981421

Bu problemi çözebildiniz mi? Çözdüyseniz çözümü paylaşır mısınız?

Geri
Yukarı