Türk Telekom yerine Superbox kullanmak

Süperbox, eğer bölgenizde baz istasyonu çok yoğun ve sinyal kalitesi kötü ise çile olur sizin için. 20/5 süperbox 159 Tl sanırım. Çok pahalı. Tabi altyapısı kötü olan, altyapısı olmayanlar tercih edebilirler. TT fiber altyapınız olsa keşke, 100/4 şu anda kampanyada ayda 82 TL. Ben dün abone oldum. Bugün gelip bağlarlar diye bekliyorum. Süperboxu alıp denemeniz lazım, her yerde aynı kalite olmuyor, alıp şikayetçi olup iade edenlerde çok. Hayırlısı.
Linkini atabilir misiniz 100/4 olanin.

5 6 aydır kullanıyorum hiç bir problem yaşamadım memnunum fakat fiyat ortada. Bunu göz önüne alarak düşünmeli aradaki farka değmeli. Görev yerimden dolayı şu an ikamet ettiğim yerde altyapı olmadığı için kullanıyorum ben iyiki böyle bir imkan var dedirtti faturayı önemsemiyorum.

Linkini atabilir misiniz 100/4 olanin.
Benin sözleşmem bitti, yenileyeceğim dedim, 100/4 paket 82 TL dedi müşteri hizmetleri, 2 yıl taahhütlü. Telekomun sitesinde yok, müşteri hizmetlerinin kendinden haberi yok. İnterneti bağlayıp aktif ettiler, şu anda telekomun online işlem bölümünde güncel fatura tutarı 81,75 TL görünüyor. Müşteri hizmetlerini sıkıştırın.

Benin sözleşmem bitti, yenileyeceğim dedim, 100/4 paket 82 TL dedi müşteri hizmetleri, 2 yıl taahhütlü. Telekomun sitesinde yok, müşteri hizmetlerinin kendinden haberi yok. İnterneti bağlayıp aktif ettiler, şu anda telekomun online işlem bölümünde güncel fatura tutarı 81,75 TL görünüyor. Müşteri hizmetlerini sıkıştırın.
online işlemlerdeki tam paket ismini yazabilirmisiniz
Bekliyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı