Türk Telekom yüksek ping

Thelka

Hectopat
Selamlar. Oyunlarda genel olarak ping sorunum var. Mesela CS:GO'da ilk 5-6 el hiçbir sorun olmuyor, fakat sonrasında bir anda ping çıkıyor ve düzelmiyor. Eskiden hiç oynayamıyordum, şimdi ise odama Wi-Fi menzil arttırıcı aldım fakat oynanmayacak kadar ping sorunum hala var. Çözüm için ne önerirsiniz? ( Türk Telekom kullanıyorum.)

Hocam ben TP-Link menzil arttırıcı kullanıyorum. Bu aletler ile hız kaybı oluyor. Sizin için en iyisi kablo ile bağlanmak.

Kanka ben de Türk Telekom kullanıyorum. 24mbps'lik paket. Bazen o kadar yavaş oluyor ki LoL'de alt+f4 atıyorum. Bazen de 1080p video+ 30ms LoL+ 2mb indirme yapıyor. En son kesim çözüm olarak Türk Telekom'un uygulamasının şikayet kısmından ana bacı dümdüz gittim, anında geri aradılar. "Sorun ne beyefendi." Falan dedi. 4 5 ay düzeldi. Su son 1 aydır biraz kötüleşiyor ama bu süre boyunca çok iyi kullandım. Zaten şikayetvar.com'da bile yüzbinlerce şikayeti var, yüzde 1i cevaplanmış. Kesin çözüm, tavsiye ederim.

Kanka ben de Türk Telekom kullanıyorum. 24mbps'lik paket. Bazen o kadar yavaş oluyor ki LoL'de alt+f4 atıyorum. Bazen de 1080p video+ 30ms LoL+ 2mb indirme yapıyor. En son kesim çözüm olarak Türk Telekom'un uygulamasının şikayet kısmından ana bacı dümdüz gittim, anında geri aradılar. "Sorun ne beyefendi." Falan dedi. 4 5 ay düzeldi. Su son 1 aydır biraz kötüleşiyor ama bu süre boyunca çok iyi kullandım. Zaten şikayetvar.com'da bile yüzbinlerce şikayeti var, yüzde 1i cevaplanmış. Kesin çözüm, tavsiye ederim.
Dava yemeyelim ya sonra, direkt müşteri hizmetlerini arayıp konuşsam aynı sonucu verir mi dersin?

Hocam dediğim gibi arada menzil arttırıcı cihaz var. Bu cihazlarda kayıp oluşur.

Hocam arıza kaydı oluşturun. Gelip bakarlar. Küfür olayına falan girmeyin.

Geri
Yukarı