Türk Telekom Yusuf Kıraç yardımcı oluyor mu?

Teşekkür ederim, yolladım. Umarım yardımcı olurlar... Bir de bkz;

1646829585953.png

Benim bina numaram 13, bina numarası 10 olan binada Turknet 100Mbps destekliyor. Benim altyapım yok.

Saha dolaplarınız ortaksa altyapı geldiğinde seninki de buna yakın bir hızı destekler :)

İşin trajikomik tarafı da orası aslında biraz. Saha dolabına bu kadar yakın biriyim ve bu da sanırsam demek oluyor ki, -bu konularda pek bir bilgim yok- dağın başında yaşamıyorum ve çevremde bu yapılabiliyor, yapılmış. Aylar oldu başvuralı, dilekçe yazalı ama hiç dönüş olmadı.

İşin trajikomik tarafı da orası aslında biraz. Saha dolabına bu kadar yakın biriyim ve bu da sanırsam demek oluyor ki, -bu konularda pek bir bilgim yok- dağın başında yaşamıyorum ve çevremde bu yapılabiliyor, yapılmış. Aylar oldu başvuralı, dilekçe yazalı hiç dönüş olmadı.
Bu konularda dilekçe falan zaman kaybı, boşa efor.

Bu konularda dilekçe falan zaman kaybı, boşa efor.

Az önce Türk Telekom'dan aradılar hocam. Çok naziktiler, nasıl olduğumu falan sordular. Onun dışında aynı terane gibi geldi.

Ümit Özal'a attığınız mail için aradım falan dedi. Olduğunuz bölgede saha dolabı kapasitesi arttırılması gerekebilir vs. dedi. Zaten başvurunuz var, öne alacağım süre veremiyorum inşallah yakın zamanda olur dedi. Öğrenci olduğumu ve online derslerim olduğunu da eklemiştim mailimde, başarılar diledi falan çok nazikti.

Ne diyorsunuz? İş çıkar mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı