Türk Telekom ZyXEL modem değiştirme

Loxwaru

Centipat
Öncelikle bir Türk Telekom kullanıcısıyım ve modemi yenilemek istiyorum kullandığım modem 4 yıllık, Türk Telekom'un sitesinde hem normal modem hem de ZyXEL modem bulunmakta fiyat olarak ZyXEL daha pahalı sanırım. Her neyse ben bu normal modem ile ZyXEL arasındaki farkları bilmiyorum. Yani ZyXEL daha mı hızlı falan? Açıklarsanız sevinirim.

Öncelikle bir Türk Telekom kullanıcısıyım ve modemi yenilemek istiyorum kullandığım modem 4 yıllık, Türk Telekom'un sitesinde hem normal modem hem de ZyXEL modem bulunmakta fiyat olarak ZyXEL daha pahalı sanırım. Her neyse ben bu normal modem ile ZyXEL arasındaki farkları bilmiyorum. Yani ZyXEL daha mı hızlı falan? Açıklarsanız sevinirim.
Hocam modem daha hızlı olmaz. İnternet hızı size kablo ile gelir. Diğer modemin tahminimce pahalı olmasının nedeni daha iyi sinyal yayabilmesidir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı