Türk Telekom Modem Değiştirme

Aqyol

Decapat
Türk Telekom'un fiber internetini kullanıyorum. Verdikleri modem çok kötü olduğundan elimdeki Exper marka modemle değiştirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her modemi kullanamazsınız. Modelini belirtin.
Ayrıca kullanabilmek için WAN kullanıcı adı ve şifrenizi biliyor olmanız gerekiyor.

Zyxel VMG3312, TP Link 9970, airties 5750 ve 5760 gibi modemler fiber destekler yani WAN girişi vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zyxel VMG3312, TP Link 9970, airties 5750 ve 5760 gibi modemler fiber destekler yani WAN girişi vardır.
Aynı sorun bendede var türk telekomun modemi yerine Asus DSL n66u aldım router olarak kullanabiliyorum.ama modem olmuyor ayrıca Zyxel marka bir modem denedim internet erişimi veriryor ama ip TV yani Tivibu çalışmıyor

Aynı sorun bendede var türk telekomun modemi yerine Asus DSL n66u aldım router olarak kullanabiliyorum.ama modem olmuyor ayrıca Zyxel marka bir modem denedim internet erişimi veriryor ama ip TV yani Tivibu çalışmıyor
Yeni bir konu açıp beni etiketlerseniz yardımcı olabilirim. Bazı modemler İPTV özelliği taşımıyor. Bundan dolayı sorun yaşamış olabilirsiniz. Detaylarıyla yeni bir konu açın.

Yeni konular

Geri
Yukarı