Türk Telekom'a geçiş sonrası eski Vodafone ücreti nasıl ödenir?

Yszuf

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Marsilya
Daha fazla  
Meslek
Kaptan
Merhaba, numaramı Vodafone'dan Türk Telekom'a taşıdım. Şimdi Türk Telekom hattını taktım ve kullanmaya başladım fakat Vodafone'un geçen ay gelen faturasını ödemediğim için giriş yapmaya çalıştım. Fakat 7000'e mesaj atmaya çalıştığım zaman atamıyorum. Geçen ay gelen Vodafone ücretini nasıl ödeyebilirim?

Kullandığınız bankanın fatura ödeme kısmını kullanabilirsiniz. E-Devlet'ten borcu sorgulayıp Vodafone'un fatura sorgulama sitesine gidebilirsiniz. Site bende hata vermişti o yüzden banka uygulamasını kullanmıştım.

Kullandığınız bankanın fatura ödeme kısmını kullanabilirsiniz. E-Devlet'ten borcu sorgulayıp Vodafone'un fatura sorgulama sitesine gidebilirsiniz. Site bende hata vermişti o yüzden banka uygulamasını kullanmıştım.
Vodafone, Vodafone'dan çıkış işleminiz gerçekleşmiştir diye mesaj atmış. Ziraat'e girdiğim zaman Sim kart değiştiğiniz için SMS Blokesini atmlerden kaldırabilirsiniz diye mesaj attı, Banka hesabıma da giremiyorum.

borc.png

1. ve 3. numaralar benim kullandığım telefon numarasına ait. Borç falan gözükmüyor E-Devlet'ten baktığım zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı