Türk Telekom'da başka pakete geçilebilir mi?

Ben kotalı paketten kotasıza geçtim taahhüt aynı kaldı ekstra parada ödemedim.
Eski paket ücret: 120TL.
Yeni paket ücret: 150TL.
5 ay önce değiştirdim 3 ay sonra paketim bitiyor.

Üst pakete geçtiğin günden itibaren iki yıllık yeni sözleşme uzatılmış olunur. Altyapınızın durumu nedir? Benim önerim, diğer İSS'leri araştırmanız.
5 ay taahhütüm kaldı, 44Mbps altyapım var. Canlı derslerde sürekli kopmalar oluyor ve internet bağlantınız yavaş hatası alıyorum. Bir arkadaş yeni internet alarak düzeltmişti sorunu.

Üst pakete geçtiğin günden itibaren iki yıllık yeni sözleşme uzatılmış olunur. Yanlış bilmiyorsam. Altyapınızın durumu nedir? Benim önerim, diğer İSS'leri araştırmanız.
Daha geçen ay değiştirdim ve özellikle birkaç defa sordum taahhütte değişme olacak mı diye ve bir değişme olmayacak sadece hızınızı yükseltip tarife ücretinizi arttıracağız dediler.

5 ay taahhütüm kaldı, 44Mbps altyapım var. Canlı derslerde sürekli kopmalar oluyor ve internet bağlantınız yavaş hatası alıyorum. Bir arkadaş yeni internet alarak düzeltmişti sorunu.

44Mbps her türlü işlem için yeterli aslında, canlı derslere 8Mbps bile yeter, müşteri temsilcisini arayıp kopma sorununuzu anlatın, internetiniz gayet iyi.

Daha geçen ay değiştirdim ve özellikle birkaç defa sordum taahhütte değişme olacak mı diye ve bir değişme olmayacak sadece hızınızı yükseltip tarife ücretinizi arttıracağız dediler.
O zaman iyiymiş. TT'nin internetinden paketi yükseltince memnun olursam kalacağım.

44Mbps her türlü işlem için yeterli aslında, canlı derslere 8Mbps bile yeter, müşteri temsilcisini arayıp kopma sorununuzu anlatın, internetiniz gayet iyi.
Hayır altyapım 44Mbps ama internet paketim 16Mbps. İşte bu yüzden paketimi arttırmak istiyorum.

O zaman iyiymiş. TT'nin internetinden paketi yükseltince memnun olursam kalacağım.

Hayır altyapım 44Mbps ama internet paketim 16Mbps. İşte bu yüzden paketimi arttırmak istiyorum.
Anladım, aslında 16Mbps bile yeterli, internet hızınızı değil de kopma sorununuzu çözmeye çalışın, kabloda bir problem olabilir, müşteri temsilcisini ararsanız yardımcı olurlar.

Değiştirmişler, iyi de yapmışlar.
Modem içi değerleriniz nedir? Atabilirseniz buraya bakalım arkadaşlarla. Ben TT'den TurkNet'e geçtim. Memnunum şuan.
Wifi ile bağlanmak internette veri kaybına yol açar. Canlı derse girerken kablo ile bir de deneyiniz.

Geri
Yukarı