Türk Telekom'da ping artışı

mehmetburak

Hectopat
2 3 gündür Online oyuna hasret kaldım. Ne güzel yeni bilgisayar aldım Online oyunlar oynarım diyordum, oyuna giriyorum TR lokasyonlu serverlerde bile 300 ms. PUBG giriyorum 150 ms en aşağı, 2000 Ms'ye anlık çıkışlar oluyor. İllallah ettim. 2 kere müşteri hizmetlerini aradım, normal diyorlar ama iğrenç bir internet kullanmak zorunda kalıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğrudur ben müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. YouTube'a video yüklerken internet tamamen gidiyor yükleme işlemi tamamlandıktan sonra ancak kullanabiliyorum interneti. Bir yere upload yaparken internet tamamen gidiyor sadece uploadı kesmiyor. Aradım hiç kimseye ulaşamadım virüsü bahane edip ilgilenmiyorlar. 1 hafta sonra dönüş yaptılar ve dedikleri cevap şu hattımızda problem yok modeminizde sorun olabilir diye. Modemde problem olmadığını bilmiyorum sıfır modem nasıl bir sorun olabilir ki? Aynı sorunu 1 sokak ilerimdeki kuzenimde yaşıyor.

Ben de de mevcut. Bazen bakıyorum akıyor, bazen bakıyorum ping coşuyor. Şebeke ile alakalı ya da bu Online dersler falan interneti tıkıyor olabilir.

Ben de de mevcut. Bazen bakıyorum akıyor, bazen bakıyorum ping coşuyor. Şebeke ile alakalı ya da bu Online dersler falan interneti tıkıyor olabilir.
Hocam bence kesinlikle bant genişliği kısılmış. Hem online ders hem de insanların mecburen evde kalmasından dolayı artan internet kullanımı yüzünden. Allah belalarını versin yani ne diyeyim başka. Oyuna giriyorm en aşağı 300 ping. 480 piksel video açmıyor.

Valla öyle galiba. Ancak gece 3'te girebiliyorum, geçenlerde 2. ADSL'i bağlatayınm dedim gelip bağlamadılar TTNET'in 1 hattı vat kuramyız dediler, sinir bozucu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı