Türk Telekom'da sıkıntı mı var?

• Konuyu başlatan YusoZ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 29
  • Görüntüleme 2B
Hata kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Satın alınsa da sağlayıcı vermezdi zaten.

1633375347513.png

Hocam Türk Telekom kötü değil altyapıya göre değişiyor vs. ben LoL'de 13ms sabit oynuyorum CS de 11ms oynuyorum Valorant 10-11 ms arası değişiyor lütfen gereksiz konuşmayın.

Hocam Türk Telekom kötü değil altyapıya göre değişiyor vs. ben LoL'de 13ms sabit oynuyorum CS de 11ms oynuyorum Valorant 10-11 ms arası değişiyor lütfen gereksiz konuşmayın.

Sen, ilk önce benim ne yazdığımı iyice oku kapasiteni aşmazsa, sonra da haddini bilip konuş. Ben Türk Telekom kötüdür mü dedim.

Hocam Türk Telekom kötü değil altyapıya göre değişiyor vs. Ben LoL'de 13ms sabit oynuyorum CS'de 11ms oynuyorum Valorant 10-11 ms arası değişiyor.
Kötü bile yanında az kalır doğru söylemişsin. Yıllardan beri eski altyapıyı kullanan hala daha 10 mbps download, 0.5 mbps download sunuyor bazı yerlere. Tamamen rezalet sözde güçlü ülkelerden bir tanesiyiz ama temel iletişimin başında gelen internet altyapısı leş.

Kötü bile yanında az kalır doğru söylemişsin. Yıllardan beri eski altyapıyı kullanan hala daha 10 mbps download, 0.5 mbps download sunuyor bazı yerlere. Tamamen rezalet sözde güçlü ülkelerden bir tanesiyiz ama temel iletişimin başında gelen internet altyapısı leş.
Güçlü ülke mi? 😂😂 İflas etmiş, bitik ülke.

İflas etmek yanımızda halt eder o kadar kötüyüz ki Türk Dil Kurumu'nun yeni bir kelime bulması gerek bunun için. Teknolojik ürün fiyatları uçmuş gitmiş.
Ülke toz oldu, uçtu. Teknoloji ürünleri fiyatları uçması anormal bir durum değil. İflastan ötesi, ülkede satılmaya geri kalanları satılığa çıkarmak, ülkeyi komple satmak.

Geri
Yukarı