Türk Telekom'da bakım mı var?

Hocam yazabildiğinize göre okuyabildiğinizi de düşünmek istiyorum. Arkadaş internet sağlayıcısı ile ilgili problemi yazmış ben de çözüm söylüyorum. Türk Telekom'dan kaçabildiği kadar hızlı kaçsın. Benim aralıkta taahhüt bitiyor. Bittiğinde kına yakabilirim ama TT bedava internet verse kullanmam.
Sizin için kötü hizmet verebilir başkası için güzel hizmet verebilir. Bu konuda yorum yapmışsınız ama arkadaş "internetimden yeterince performans alamıyorum" gibi bir konu açmamış? Yani böyle bir konu açsa attığınız mesaja mantıklı derdim ama konu sahibi sadece "Türk Telekom'da genel bir çalışma mı var?" anlamında konu açmış? Sence senin attığın mesaj bu konuda arkadaşa yardımcı oluyor mu?

25 Mbps paket aldım 26 Mbps alıyorum altyapıya göre değişiyor.

Hocam neyi savunuyorsunuz anlamadım. Avrupa'da 20 birim ücrete 200/20 internet alabilirken biz 100 birime 12 alabiliyoruz. Bir de bunu savunuyorsunuz. Bu kadar mı düşük standartlara alıştınız ne yapalım alt yapıyı inip müşteri kendi mi kazsın. Aylık benden 12 Mbps internet için 100 lira alıyor ve onu da adam akıllı veremiyorsa pingim de sürekli dalgalanıyorsa ya gelip altyapı sorununu giderecek ya da ben sana vaat verdiğim hizmeti veremiyorum deyip beni serbest bırakacak. Yalvarıyorum bu kadar düşük yaşam standartlarını kabul etmeyin. İleri gideğimize her gün her hizmet alanında geriye gidiyoruz.

Sizin için kötü hizmet verebilir başkası için güzel hizmet verebilir. Bu konuda yorum yapmışsınız ama arkadaş "internetimden yeterince performans alamıyorum" gibi bir konu açmamış? Yani böyle bir konu açsa attığınız mesaja mantıklı derdim ama konu sahibi sadece "Türk Telekom'da genel bir çalışma mı var?" anlamında konu açmış? Sence senin attığın mesaj bu konuda arkadaşa yardımcı oluyor mu?

Edit: Evet, önerim dahilinde Türk Telekom kullanmayı bıraktığı gün problemi çözülüyor. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam neyi savunuyorsunuz anlamadım Avrupa'da 20 birim ücrete 200/20 internet alabilirken biz 100 birime 12 alabiliyoruz. Bir de bunu savunuyorsunuz. Bu kadar mı düşük standartlara alıştınız ne yapalım alt yapıyı inip müşteri kendi mi kazsın. Aylık benden 12 Mbps internet için 100 lira alıyor ve onu da adam akıllı veremiyorsa pingim de sürekli dalgalanıyorsa ya gelip altyapı sorununu giderecek ya da ben sana vaat verdiğim hizmeti veremiyorum deyip beni serbest bırakacak. Yalvarıyorum bu kadar düşük yaşam standartlarını kabul etmeyin. İleri gideğimize her gün her hizmet alanında geriye gidiyoruz.

Edit: Evet, önerim dahilinde Türk Telekom kullanmayı bıraktığı gün problemi çözülüyor. Teşekkürler.

Hocam dedikleriniz çok tutarsız Türk telekoma laf ederken bir anda nasıl Avrupa'ya dönüyorsunuz?

Ben de Türk Telekom kullanıyorum. Sabahtan beri modemde DSL ve Internet ışıkları sönüyor. İnternet gidiyor. Genel bir bakım olduğundan başka bir şey gelmiyor aklıma.

Geri
Yukarı