Türk Telekom'dan TurkNet'e geçilmeli mi?

Şu anda Türk Telekom kullanıyorum. Taahhüt 2022 Ocak ayında bitiyor. Şu anki internet paketim ADSL 12Mbps. 83TL ödüyorum.
Taahhüt biteceği için şimdiden aramaya başladılar.
TurkNet'in sitesinden veya farklı sitelerden altyapımı sorguladığımda en fazla 74Mbps diyor.
Bu arada Türk Telekom'dan arayanlara sorduğumda en fazla 20Mbps - 130TL paketi var diyorlar.
Çoğu kişi TurkNet'te muhatap bulamıyorum diyor, o yüzden konu açtım.
Sizce TurkNet'e geçmeli miyim?

Eki Görüntüle 1212481

Eki Görüntüle 1212477
Kusura bakmayın ama, Türk Telekom'un sunduğu şu hizmeti gördükçe, "Türknet'e geçmeyenin aklı yok" diyorum kendi kendime. Kardeşim 2022'ye gireceğiz, 10mbps nedir Allah aşkına ya?

Türk Telekom'a isterse AbidikGubidik Net adlı bir firma rakip olarak gelsin, diğerini seç. Türk Telekom gördüğüm en pahalı ve kötü hizmet veren ve sadece adıyla var olan, haksız yere altyapı sahibi olmuş bir firma.

Bugün kontrol etmek için altyapımı sorguladım ve GigaFiber ibaresi kalkmıştı. Belki bir yanlışlık olmuştur..

Web yakalama_18-11-2021_135027_turk.net.jpeg

Bugün kontrol ettim ve yine değişmişti bu sefer GigaFiber ibaresi geri gelmiş.
1 hafta önce binaya kablolar geldi ama ankastre kutusu hala gelmedi. Kutunun gelmesi ve aktif olması tahminen ne kadar sürer?
Türk Telekom'un taahhütü bitmeden bir hafta önce mi hattı iptal etmem gerek? Taahhüt yüzünden fazla para ödemek istemiyorum.

Taahhüt 16 Ocak'ta bitiyor.
@500498

1.png

Bugün kontrol ettim ve yine değişmişti bu sefer GigaFiber ibaresi geri gelmiş.
1 hafta önce binaya kablolar geldi ama ankastre kutusu hala gelmedi. Kutunun gelmesi ve aktif olması tahminen ne kadar sürer?
Türk Telekom'un taahhütü bitmeden bir hafta önce mi hattı iptal etmem gerek? Taahhüt yüzünden fazla para ödemek istemiyorum.

Taahhüt 16 Ocak'ta bitiyor.
@500498

Eki Görüntüle 1234787
Merhabalar, hayırlı olsun 🚀 Ortalama bir süre vermem maalesef mümkün değil. Biz 120 TL'ye kadar cayma bedeli ödeyebiliyoruz. Dilerseniz sağlayıcınız ile iletişime geçip konu hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Geri
Yukarı