Türk Telekom'un alt yapı kurması ne kadar sürer ?

O zaman işler değişir, port yetersizliği durumu biraz daha karmaşık oluyor. Ana kutudaki kartı değiştirmeleri gerek. Neden baştan yeterli port bulunan kart takmıyorlar anlamak mümkün değil. Çok müşteri kaçırdık biz de port eksikliği yüzünden.

Siz dilekçe ile müracaat edin. Ama uzun vadeli bir beklemeye de hazır olun derim.
Bekleyip göreceğiz. Bimer ve şikayetvar üzerinden girişimlerim oldu. Haftaya pazartesi konya telekom müdürlüğü ile görüşeceğim. İstanbul'da olduğumdan detaylı iş yapamıyorum. Konu burada kalsın gelişmeleri yazarım.

Üstat, size şöyle bir bilgi verebilirim, belki işinize yarar.

Daha önce Türk Telekom Grup Ofislerinde çalıştığımdan tecrübe edindiğim bir bilgidir; eğer gittiğiniz yerde altyapı yoksa ceza bedeli olmaksızın tek taraflı fesih işlemini yapabilirsiniz. Hesap dondurmayı teklif etmelerinin nedeni sizi kaybetmek istemeyişleridir.

Siz müşteri hizmetlerini arayın, nakil istediğiniz adresinizi verin. Altyapı olmadığını söylediklerinde tek taraflı fesih talep edin. İşlemde zorluk çıkmıyor fakat aksi bir durumda Tüketici Mahkemeleri %100 sizi haklı buluyorlar. Eğer talep ederseniz altyapı geldiğinde tekrar Türk Telekom'lu olursunuz.

Nacizhane tavsiyem bu yöndedir. İyi sosyaller.
ben düzceye yeni taşındım ama bende sizinki gibi türk telekom kullanıcısıyım ama altyapı yok 100 metre aşağıda bir direk var benim olduğum yerde yok sadece başvuru yaptık ama kaçgünde gelir onu sorucak tım başvuralı 2 ay oldu galiba

Ben Düzce'ye yeni taşındım ama bende sizinki gibi Türk Telekom kullanıcısıyım ama altyapı yok 100 metre aşağıda bir direk var benim olduğum yerde yok sadece başvuru yaptık ama kaçgünde gelir onu soracak tım başvuralı 2 ay oldu galiba.

Vallahi 2 ay iyi beklemişsiniz, 1 sene bekleyen de oluyordu. Bence Turkcell hat iyi çekiyorsa Superbox bakın derim. Ya da UyduNet vb.

Türk Telekom normal günlerde aylarca bekletiyor, pandemide geleceklerini sanmıyorum.

Ben Düzce'ye yeni taşındım ama bende sizinki gibi Türk Telekom kullanıcısıyım ama altyapı yok 100 metre aşağıda bir direk var benim olduğum yerde yok sadece başvuru yaptık ama kaçgünde gelir onu soracak tım başvuralı 2 ay oldu galiba.

Valla bana 1 ayda geldiler internet var şu an evde Allah'a şükür. Bu yazıyı da bu internetle yazıyorum :) beklemekten başka çaren yok. Öyle aramak, dilekçe yollamak falan fıs. Normal bekledik geldi. Şu an altyapı 70 Mbps. Ama lanetli Türk Telekom'un taahhüdü olduğu için 16 Mbps kullanacağız 1 yıl daha. Sonrası direk tüknete geçiş ve ardından 70 Mbps inşaallah.

Vallahi 2 ay iyi beklemişsiniz, 1 sene bekleyen de oluyordu. Bence Turkcell hat iyi çekiyorsa Superbox bakın derim. Ya da UyduNet vb.

Türk Telekom normal günlerde aylarca bekletiyor, pandemide gelecekl

Valla bana 1 ayda geldiler internet var şu an evde Allah'a şükür. Bu yazıyı da bu internetle yazıyorum :) beklemekten başka çaren yok. Öyle aramak, dilekçe yollamak falan fıs. Normal bekledik geldi. Şu an altyapı 70 Mbps. Ama lanetli Türk Telekom'un taahhüdü olduğu için 16 Mbps kullanacağız 1 yıl daha. Sonrası direk tüknete geçiş ve ardından 70 Mbps inşaallah.
reiss allah razı olsunda bizde yeni taşındık türklekomnetine şuanda 89 tl ödüyoruz kullanıcaktık ama altyapı direği yok
bağlamamışlar

Geri
Yukarı