Türk Telekom'un binaya çektiği beyaz kablo

Şimdi 8 Mbit bir paket alırsanız size 35 Mbit bir internet bağlanıyor. Türk Telekom sınırlayıcı beyinleri koymuyor. Yani sen 8bitlik bir paket alınca sınırlayıcı beyin koymuyor. Sende keyifle 35 bitlik bir internet kulanıyorsun. Şükret. Sınırlayıcı için her kutuda bir beyin kartı masraflı olduğu için bunu yapmıyor sen de Türk Telekom'un en yüksek internet paketini bedavaya kulanıyorsun.
Gerçekten mi? şuan süperonline 25 megabit hız olanını kullanıyorum ama son aylrda iyce berbat oldu, sürekli kopmalar, ikinci bir siteye veya habere tıkladığımda girmiyor? mecburen kısa süreliğine kullandığım hattın int geçiyorum.

Benim oturduğum eve fiber internet isteyeli tam bir yıl dolduktan sonra, türktelekomcular geldiler, kazı yaptılar, kablo döşediler, apt. Dairelerinin eski düşük kablosunu çıkartıp yerine turuncu fiber optik kabloyu çektiler, nihayet kullanıma aktif hale getirdiler, şu an kullanıyorum tam 100 megabit...Bana şanslısın diyorlar, çünkü başka vatandaşlar birkaç yıldır başvurmuş hala bekliyorlar...Her altı ayda bir başvuruyu iptal edip, yeniden başvuru yapmak lazımmış...Bu bilgiyi de verelim...

Eve fiber istemeyi biraz açıklar mısın bana? Ben de fiber talebi yapmak istiyorum ama nasıl ve nereden yapacağımı bilmiyorum.

Şimdi 8 Mbit bir paket alırsanız size 35 Mbit bir internet bağlanıyor. Türk Telekom sınırlayıcı beyinleri koymuyor. Yani sen 8bitlik bir paket alınca sınırlayıcı beyin koymuyor. Sende keyifle 35 bitlik bir internet kulanıyorsun. Şükret. Sınırlayıcı için her kutuda bir beyin kartı masraflı olduğu için bunu yapmıyor sen de Türk Telekom'un en yüksek internet paketini bedavaya kulanıyorsun.

Superonline yapıyor mu?

Geri
Yukarı