Türk Telekom'un Dağıttığı TP Link Archer C5V Modem Nasıldır?

tuer35

Hectopat
Daha fazla  
İnternet sağlayıcı olarak Türk Telekom kullanıyorum (FTTB). Kullandığım modem Tilgin diye geçiyor, eski bir modem ve memnun değilim. Değiştirmek istedim ancak ne alaka ise GPON altyapıya uygun sadece bu modem varmış. Halbuki bildiğin Cat kablo ile bağlıyorlar. Daha sonra öğrendim ki Türk Telekom yeni bir modem dağıtmaya başlamış; TP Link Archer C5V. Bu modemi kullanan var mı acaba? Kullananlar memnun mu? Tecrübelerinizi veya yaşadığı sorunları yazarsasınız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiber modem kurulumu için adam geldiğinde ben tilgin yoktur umarım dedim çünkü araştırmıştım ve millet o modeme sövüyordu artık. Bu modem daha iyi geniş alanda çekiyor en azından.

Fiber modem kurulumu için adam geldiğinde ben tilgin yoktur umarım dedim çünkü araştırmıştım ve millet o modeme sövüyordu artık. Bu modem daha iyi geniş alanda çekiyor en azından.
Telefon uyku modunda iken kopma problemi oluyor diyorlar , telefonu uyandırınca bildirimler geliyor diyor bir çok kişi acaba sizde bu problem var mı ? Birde online oyunlarda kopma falan yaşayanlar var sizde bu tür problemler var mı ?

Telefon uyku modunda iken kopma problemi oluyor diyorlar , telefonu uyandırınca bildirimler geliyor diyor bir çok kişi acaba sizde bu problem var mı ? Birde online oyunlarda kopma falan yaşayanlar var sizde bu tür problemler var mı ?

Benim telefonum yanımda açık olmadığı zamanda da bildirimler geliyor bende update sorunu ile güncellenebilir bir durum bence o kişiler için söyleyebilirim.

Benim telefonum yanımda açık olmadığı zamanda da bildirimler geliyor bende update sorunu ile güncellenebilir bir durum bence o kişiler için söyleyebilirim.
Bugün servis geldi modemi değiştirdi ZTE ZXHN H298A modelini verdiler. Daha yeni çıkmış bir modemmiş.Hem 2.4 GHz hem de 5 GHz var . Arayüzü çok daha kullanışlı. Çekim kalitesi olarak daha iyi ayrıca televizyonu da bağlayabildim. Tilgin modemden kurtulmak isteyenler için tavsiye ederim [emoji3].

Bugün servis geldi modemi değiştirdi ZTE ZXHN H298A modelini verdiler. Daha yeni çıkmış bir modemmiş.Hem 2.4 GHz hem de 5 GHz var . Arayüzü çok daha kullanışlı. Çekim kalitesi olarak daha iyi ayrıca televizyonu da bağlayabildim. Tilgin modemden kurtulmak isteyenler için tavsiye ederim [emoji3].

Hadi hayırlı olsun. :D

Modemi kullanıyorum güzel bir modem rahat 100 Mbps full kullanıyorum. sıkıntı yok . Eğer kendiniz bir modem almayı düşünüyorsanız .
Aynı modemi telekom yeni fiber kullanıcılarına ücretsiz veriyor. güzel 2.4 ghz ve 5 ghz çift wifi yayın yapıyor 100 Mbps full internet kullanıyorum şuanda sıkıntı yaşamadım. güzel ama daha kaliteli ürünler de var . farklı modelini kullanmıştım Linksys X6200 memnun kaldım.
rahat işini görür fiyat ve performans olarak bu modelde iyi Linksys Xac1200-ek Ac1200 4 Port Dual-bant Smart Wifi Wireless - n11.com bu markayı alırsan eğer telekom ekbi kuruluma gelidiğinde daha önce böyle modem görmedim derse şaşırmazsın

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı