Türk Telekom'un Dağıttığı TP Link Archer C5V Modem Nasıldır?

İnternet sağlayıcı olarak Türk Telekom kullanıyorum (FTTB). Kullandığım modem Tilgin diye geçiyor, eski bir modem ve memnun değilim. Değiştirmek istedim ancak ne alaka ise GPON altyapıya uygun sadece bu modem varmış. Halbuki bildiğin Cat kablo ile bağlıyorlar. Daha sonra öğrendim ki Türk Telekom yeni bir modem dağıtmaya başlamış; TP Link Archer C5V. Bu modemi kullanan var mı acaba? Kullananlar memnun mu? Tecrübelerinizi veya yaşadığı sorunları yazarsasınız çok sevinirim.
Hocam verdikleri modem taahhüt bitiminde bizim mi oluyor? 2 yıldır kullanıyorum, taahhüt önümüzdeki ay bitecek. Bana da 2017 yazında Tilgin modem vermişlerdi.

Paketten pakete fark ediyor ancak benimkinde (çoğunlukla) modemi geri alıyor Türk Telekom . İlk kuruluma gelen ekibin söylemesi gerek , sanırım imzalanan kağıttada yazması lazım.

Bu modem VDSL ile de kullanılabilir yazıyor elime geçti ancak kurulum yapamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı