Türk Telekom'un hızımı yavaşlatıp güncelleme var demesi

uqurkaya9

Centipat
Bu lanet firma kafayı yedirtecek bana. 2 ay önce yoğun uğraşlarım sonucu BTK'ya şikayet etmemle birlikte hattımdaki sinyal zayıflamasını ve hız düşmesini çözmüşlerdi ki ben biliyordum sorunun onlarda olduğunu uğraşmasam, konuşmasam umurlarında değilsiniz. 2 ay önceki zar zor hallettiğim durumu bu 2 haftadır tekrar yaşatmaya başladılar. Ve yeni bir şey uydurulmuş bulunduğunuz bölgede güncelleme çalışması yapılıyor denilerek ulaşamıyorsunuz artık kendilerine. Şu an 2 ay önceki aynı sinyallere beni sabitlediler ve 11.01.2021 günü kendilerini aradığımda genel bir güncellemenin olduğunu ve 14.01.2021 14:44 gibi sallama bir zamanda bitebileceğini söylüyor otomatik mesaj... Ve tabii ki şu an 24.01.2021 ve hala sorun devam ediyor belli ki yine bunlarla uğraşacağım gazam mübarek olsun. Bu süreçte her gün aradım ve her gün 3'er gün aralıklarla genel güncelleme diyerek sorunu uzatıyorlar, böyle bir şey başına gelmiş olan varsa bilgi almak istiyorum. Hat değerleri aşağıdaki gibidir:

12 MB hat 0.1 upload verilmiş sayfa yüklemiyor, var gibi olsun ama kullanamasın :)

Ekran görüntüsü 2021-01-24 172151.png
Ekran görüntüsü 2021-01-18 201203.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı