Türk Valorant kitlesi niye çok kötü?

OverFireable

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Karabük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF 6900XT OC Edition / AMD Ryzen 7 5800x3D / Kingston Fury Renegade RGB 2x16 3600Mhz CL16 / Asus ROG STRIX B550-XE / Samsung 980 Pro / Kioxia Exceria Plus G3 2TB / Phanteks P600s / Corsair RM850x 850 watt 80+ gold / Arctic Liquid Freezer II 360
Az önce Valorant gireyim dedim yine her maçta olduğu gibi sinir oldum çıktım. Bu Valorant Türk kitlesi niye çok kötü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'deki oyun kitlesi genel olarak kötü. Küfür ve argonun çok yaygın olduğu bir ülke. Ayrıca yukarıdaki arkadaşında dediği gibi genel olarak LoL'den gelen kişiler.

Sadece valorant genelinde değil, millet olarak sorunumuz var. Aşağılık kompleksi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bizim insanımız malum sinirlerini başkaları üzerinden çıkartmaya çalışıyorlar. Ben 1 ay önce Frankfurt serverine geçtim çağ atladım. Tavsiye ederim.

Ücretsiz oyunların kaderi. Nerde çokluk... hesabı. TF2 nin prime döneminde ücretsiz olduktan sonra nasıl kısa sürede toksikleştiğine şahit olmuş biri olarak çok net bunu söyleyebilirim.

Ücretsiz oyunların kaderi. Nerde çokluk... hesabı. TF2 nin prime döneminde ücretsiz olduktan sonra nasıl kısa sürede toksikleştiğine şahit olmuş biri olarak çok net bunu söyleyebilirim.
Ücretsiz olmasıyla pek alakası yok bence. Frankfurt serveri gayet oynanır durumda. Arada birkaç Türk çıkıyor güzel de sohbet ediyoruz.

13-14 yaşındaki çocuklar denk geliyor hep. Çok umursamadan oynarsanız daha çekilir bir oyun.

Ücretsiz olmasıyla pek alakası yok bence. Frankfurt serveri gayet oynanır durumda. Arada birkaç Türk çıkıyor güzel de sohbet ediyoruz.

Var, ücretsiz olması küçük yaştaki kafa dağıtmalık vs. Erişen her oyuncunun girebilmesi demek. CS'nin Prime değil de paralı olduğu dönemde böyle değildi gayet keyifliydi. Birçok ücretli Online oyundaki insanlar daha medeni. Ya da olgun insanlar. Valorant gibi kitlelerde genellikle maymunlar dolduğu için gelip incecik sesiyle ailevi değerlerine küfreden, trolleyen birçok insan gelebiliyor. Sadece türklerin sunucusu benim sevdiğim bir şey değil. Ping durumu hariç asla kullanmam. CS de bile takıma ya da karşıya tek tük Türk geliyor onlarda eğlenceli insanlar çoğu.

Yeni konular

Geri
Yukarı